II. Ulusararası Metro Rail Forum 4-5 Ekim’de İstanbul Kongre Merkezi’ndeMetro raylı sistemlerine odaklanan II. Uluslararası Metrorail Forum, kamu karar vericileri ile özel sektörü bir araya getiriyor.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığımızın Himayesinde, Altyapı Genel Müdürlüğü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Metro İstanbul, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları ile birlikte destek ve himayeleriyle ; 4-5 EKİM 2018 İstanbul Kongre ve Sergi Sarayı’nda 2 gün sürecek Uluslararası Metro Rail Forumu gerçekleşecektir.

Ulaştırma,Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Himayelerinde; AYGM, TCDD ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Destekleriyle; İstanbul Teknik Üniversitesi Akademik İşbirliği ile düzenlenen Forum’un teması “Güçlü Türkiye’nin 2023 Hedefi: Yerli ve Milli Raylı Sistemler” olacak.

II. Uluslararası Metrorail Forum amacı sektör ile ilgili kurum ve kuruluşları bir araya getirerek firmaların satış ve pazarlamalarını doğru insanlara yapmalarını ve tanıtmalarını sağlamaktır;

Neden katılmalısınız ?
· Kamu karar vericileri, metro ihalesi alan şirketler, alt yüklenicileri, tedarikçiler ve diğer paydaşlarla bir araya gelmeniz, 2020’ye kadar sadece İstanbul’da planlanan 10 milyar Avro’luk metro yatırımları için teklif vermeniz ve iş ortaklıkları şekillendirmeniz için gerekli ortamı bulacaksınız.

· 2020’ye kadar planlanan İstanbul Metro Hatları ve Türkiye’deki Metro Endüstrisi hakkında doğru bilgi sahibi olmak için.

· Kilit yöneticiler tarafından bölge endüstrisi için yapılmış bu etkinlikte metro, tünel ve demiryolu yapım şirketleri tarafından karşılaşılan en önemli konuların dahil olduğu kapsamlı bir program sizi bekleyecek.

· Karar vericilerin yoğun katılımı ile kamudaki gelişmeler ve farklı bölgelerdeki farklı politikalar hakkında güncel bilgilere ulaşacak ve stratejinizi güncelleme fırsatı yakalayacaksınız.

· İki gün boyunca kamu temsilcileri, iş partnerleri ve tedarikçiler ile aynı çatı altında bulunacaksınız. Metro, demiryolu ve tünel teknolojilerinin son durumu hakkında bilgi edinme şansı yakalayacaksınız.

· Öncüleriniz ve rakiplerinizin neler yaptığını ve hangi teknolojileri kullanarak nasıl sonuçlar elde ettiğini öğreneceksiniz.

· Bunların haricinde Türkiye’de gerçekleşecek olan projeler hakkında da detaylı bilgiler alabileceksiniz.

Kimler Katılmalı?
· Kamu Temsilcileri
· Trafik Müdürlükleri
· İşleticiler
· Tedarikçiler
· İnşaat ve Danışma Mühendisleri
· Uzman Mühendislik Hizmeti Sağlayıcıları
· Köprü Kurma ve Yükseltme Uzmanları
· Tünelcilik ve Derin Kazı Uzmanları
· Demiryolu Araç ve Ekipman Tedarikçileri
· Dizel ve Elektrik Lokomotif Tedarikçileri
· Ray Ekipman Varlık Yöneticileri
· Sinyal ve İletişim Sistem Entegrasyon Şirketleri
· İleri Telekomünikasyon Sağlayıcıları
· Ray Fayda ve Güç Tedarik Uzmanları
· Demiryolu Enerji Hattı ve Katener Uzmanları
· Elektriklendirme Uzmanları
· Operasyon ve Güvenlikçiler
· Ağır Makine ve Ray Üreticileri
· Biletleme ve Data Sistemleri
· Risk ve Güvenlik Denetçileri
· Tamir ve Bakım Hizmet Sağlayıcıları
· Lojistik İşletmecileri
· Ray Bileşen Tedarikçileri

Konu Başlıkları
1.Raylı Sistemlerde BIM Kullanımı

2.Raylı Sistemlerde Yerli Uygulamalar ve Gereksinimler

3.Türkiye’deki Raylı Sistem Projeleri ve Gelecek Öngörüsü

“Nuri Demirağ Özel Oturumu”

4.Türk Firmalarının Yurtdışındaki Raylı Sistem Uygulamaları – Başarılı Uygulamalar

5.Raylı Sistem Mega Projeleri ve Teknik Detaylar

6.Raylı Sistem Projelerinde Yerli ve Yabancı Finans Modelleri

MetrorailForum

Reklamlar