Kocaeliʹde UlaşımPark İle Kaliteli YolculukKocaeli Büyükşehir Belediyesi, toplu taşıma hizmetlerinde konforlu ve kaliteli yolculuk için yeniliklere devam ediyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi toplu taşıma hizmetini yürüten UlaşımPark A.Ş. şoförleri yeni, tek tip kıyafetleriyle direksiyona geçti. Tek tip kıyafetle yolcuları karşılayan sürücüler, yolculardan güzel tepkiler aldıklarını belirtiyor. Yeni uygulamaya göre şoförler, yaz dönemi kıyafetleri olan mavi apoletli beyaz kısa kol gömlek ile görevlerini sürdürecekler. Yeni kılık kıyafet uygulaması ile UlaşımPark A.Ş. kaliteli ve konforlu hizmetini, yolculara yansıtıyor.

MİSAFİR ODAKLI HİZMET
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, UlaşımPark A.Ş. bünyesinde bulunan otobüs şoförleri için tek tip kıyafet uygulamasını hayata geçirdi. Yolculara karşı daha tertipli ve düzenli bir şekilde hizmet verilebilmesi için böyle bir uygulamayı hayata geçirdiklerini söyleyen Büyükşehir Belediyesi UlaşımPark A.Ş. yetkilileri, “Misafir odaklı hizmet anlayışıyla çıktığımız bu yolda yolcularımıza daha kaliteli daha konforlu hizmet sunmak için araçlarımı yeniliyoruz. Araçlarımıza yenilemenin yanı sıra sürücü personelimizin de kılık kıyafetinde düzenleme yaptık. Tek tip kıyafet uygulaması ile yolcularımıza verdiğimiz değeri de gösteriyoruz. “ ifadelerini kullandı.

EĞİTİMLİ SÜRÜCÜ PERSONELLER
Ulaşımpark A.Ş. sürücü personelinin birçok alanda donanımlı olmaları için eğitimler de veriliyor. Personel ilk yardım, yangın eğitimi ve yolcu ile doğru iletişim kurma gibi birçok konuda eğitime tabi tutuluyor. Büyükşehir Belediyesi toplu ulaşımda vatandaşa daha kaliteli ve konforlu hizmet sunabilmek için personel eğitimlerini sürekli hale getirerek belli aralıklarda eğitimleri gerçekleştiriyor. Araç konusunda da çağın gerisinde kalmayan Büyükşehir, toplu taşıma araçlarını da sürekli yeniliyor.

Reklamlar

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 13/05/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Pts 13
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cts 18
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 19
Bugün Etkinlik Bulunamadı

Ücretsiz e-mail Aboneliği

e-mail adresiniz:

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.