Tramvay Aracı Satın AlınacaktırTramvay Aracı Satın Alınacaktır
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ULAŞIM PLANLAMA VE RAYLI SİSTEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI

ANTALYA 3 AŞAMA TRAMVAY ARAÇ ALIMI VE İŞLETMEYE ALMA alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
İhale Kayıt Numarası : 2018/331754
1-İdarenin
a) Adresi : ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YÜKSEK ALAN MAH. A.MENDERES BULV. NO:20 07310 MURATPAŞA/ANTALYA
b) Telefon ve faks numarası : 2423127135 – 2422495475
c) Elektronik Posta Adresi : hatalay@antalya.bel.tr
ç) İhale dokümanının görülebileceği internet adresi (varsa) : https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu malın
a) Niteliği, türü ve miktarı :
20 Adet Tramvay Aracı, Yedek Parça, Eğitim, 3 Yıllık Bakım-Onarım İşlerinin Yapılması, Özel Ekipmanlarının temini, (1., 2. ve 3. Aşama Raylı Sistem Hatlarında sorunsuz işletiminin sağlanması) işi olup,
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
b) Teslim yeri : Antalya şehir merkezi sınırları içerisinde İdarece uygun görülen depo bölgesi
c) Teslim tarihi : Yüklenici Sözleşme tarihinden itibaren 15 gün içinde Sözleşme Madde 16.3.1 ve 16.3.2 doğrultusunda İş programı yaparak İdarenin Onayına sunacaktır. Bu iş programı Madde 16.3.2 doğrultusunda teknik şartname baz alınarak aracın; genel tasarım, detay proje, tüm üretim, montaj, test ve teslim süreçleri ile sözleşmeye uygun nakit akış programını da içerecektir. İşin toplam süresi (İşin başlama tutanağından itibaren işin tamamının geçici kabulünün yapılacağı tarihe kadar olan süre) 24 aydır. Bu süre kapsamında sözleşme konusu tüm iş kalemleri tamamlanıp işin tamamının geçici kabulü yapılacaktır. TESLİM PROGRAMI: İşe başlama tarihinden itibaren ilk iki araç 8. ayda Tasarımı bitmiş, Montajı yapılmış ve fabrika testleri bitmiş şekilde Antalya Depo Sahasına indirilmiş olacak ve kalan araçlar da aynı şartlarla aşağıdaki programa göre teslim edilecektir; 8. ayda 2 araç 10. ayda 2 araç 12. ayda 4 araç 14. ayda 4 araç 16. ayda 4 araç 18. ayda 4 araç Bu şekilde toplam 20 adet Raylı Sistem Aracı Antalya Depo Sahasına indirilmiş olacaktır. Yukarıda belirtilen programa göre teslimat gerçekleşmemesi halinde Sözleşme Madde 34.2 göre gecikme cezası uygulanacaktır. Yukarıda belirtilen Teslim Programına uygun olarak, Tasarım, Tip testleri, İmalat aşamaları, FAT testleri, nakliye, işletmeye alma testleri, yolcusuz/ yolculu deneme işletme sertifikasyonu, yedek parça teslimatı, özel alet, eğitim, dokümanların hazırlanması ve tamamlanmasını, içeren İş programını, işe başlama tarihinden itibaren en geç 15 gün içerisinde düzenlenecek ve İdare’ye onaylatacaktır. Tasarım Dokümanlarının hazırlanması ve tamamlanması araçların İmalatı başlamadan bitirilmelidir. Eğitim, Bakım/Onarım, İşletme Kılavuzları, Resimli Parça Katalogları Geçici Kabul öncesi tamamlanmalıdır. Yedek parça ve özel aletler Geçici kabul öncesine kadar Depo sahasına getirilmiş olmalıdır. Yedek Parçalar ve özel ekipmanlar araç teslimat programına paralel olarak “peyder pey” Antalya Depo sahasına sevk edilip, teslimatı yapılacak ve Geçici Kabul öncesine kadar Yedek Parçaların ve Özel Ekipmanların tamamı teslim edilmiş olacaktır. Yedek Parçalar ve özel ekipmanların Geçici Kabul öncesinde teslimatlarının gerçekleşmemesi halinde teslim edilmeyen kısım için Sözleşme Madde 34.2 göre gecikme cezası uygulanacaktır.

3- İhalenin
a) Yapılacağı yer : Antalya Büyükşehir Belediyesi 4.Kat İhale Salonu Yüksekalan Mah. A.Menderes Blv. No: 20 07310 – Muratpaşa / ANTALYA
b) Tarihi ve saati : 07.08.2018 – 14:00

ihale_dokumani_2018_331754

Sitemizde Yayınlamış Olduğumuz İhale İlanları Sadece Bilgi Amaçlı Olup Asıl Belgenin Yerine Geçmez.Yayınlanan Belgeler İle Orjinal İhale Belgeleri Arasındaki Farklılıklarda Orjinal Belge Geçerlidir.Kaynaklarımız Resmi Gazete, Günlük Gazeteler, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının web sayfalarıdır.

Reklamlarİlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.