TCDD 3. Bölgede Emniyet Kurul Toplantısı Yapıldı2018 yılının TCDD İzmir 3. Bölge Müdürlüğü Emniyet Kurul Toplantısı, Emniyet ve Kalite Yönetimi Daire Başkanı Erol Tuna Aşkın’ın katılımları ile Bölge Müdürü Selim Koçbay, Bölge Müdür Yardımcısı Soner Baş, TCDD Taşımacılık A.Ş. İzmir Koordinatörü Habil Emir, servis müdür ve yardımcıların katılımıyla 15.08.2018 tarihinde Bölge Müdürlüğü Sanat Galerisi Toplantı Salonunda yapıldı.

EKAY Daire Başkanı Erol Tuna AŞKIN, TCDD Genel Müdürlüğü şebekesindeki emniyet performansı ve gelişmeler ile ilgili sunusunu yaparken Bölge EKAY Servis Müdürlüğü ise TCDD 3. Bölge emniyet performansı ve gelişmeleri ile ilgili sunum gerçekleştirdi.

Toplantıda 2018 yılı 3. Bölge Kaza/Kaza öncülerindeki gelişimler, Emniyet Hedefleri, İş sağlığı ve güvenliği konularında alınan önlemler ve geliştirme önerileri görüşülerek, işletme emniyeti ve güvenliğini arttıracak önlemler konuşuldu.

Ayrıca toplantıda işletme emniyetindeki pozitif iyileşmenin devamını sağlamak adına yeni önlemler alınması ve mevcut çalışmalara aksaklara mahal vermeden devam edilmesi kararlaştırıldı.

Reklamlar