Vatandaşın BUDO İsyanıBursa’nın markası olan BUDO’nun Mudanya iskelesindeki hizmet binasının eksiklikleri vatandaşları isyan ettirdi.

Mudanya’da ikamet eden ve sık sık İstanbul’a feribota giden, Güzelyalı sakini Zeki Saygı’nın geçtiğimiz günlerde yaşadığı olayı sosyal medya üzerinden Burulaş Genel Müdürlüğüne yaptığı çağrı Bursalılar tarafından yankı buldu.

Saygılı; “Sayın Burulaş ve BUDO yetkilileri, İşimin gereği, sürekli Mudanya ve Güzelyalı iskelelerinden BUDO ve İDO’nun işletmesini yaptığı feribotlarla seyahat etmekteyim. İki firma arasında temizlik bakımından büyük farklılık var. Bunu şu örnekle izah etmek istiyorum. BUDO’nun tuvaletlerinin çok pis olmasının yanında, tuvaletlerin taharet alma vanasının bile olmadığını gördüm.

YETKİLİLERE GÖSTERDİM

O anda oradaki yetkilileri çağırıp gösterdim. Bizim yapabileceğimiz bir şey yok diyerek olayı kapatmaya çalıştılar. Burulaş yetkilileri: BUDO’nun yolcuları olarak sizleri uyarıyorum ve eleştiriyorum. Lütfen eleştirilerime kızmayın. Çünkü iyi ve faydalı eserler hep eleştiriler ve tenkitler sonucunda meydana gelmişlerdir. Müslüman temiz olur sözünü de hatırlatmakta fayda görüyorum. Saygılarımla” ifadelerini kullandığı paylaşıma, BUDO’nun diğer daimi yolcularından da yüksek oranda destek geldi. Göğüs reklamı için 3 milyon lira veren BUDO’nun, Bursa’nın gururuna Bursaspor’a yaptığı maddi destek Bursalılar tarafından ayakta alkışlanırken, vatandaşlar BUDO’nun hizmet kalitesini artırılmasını istendi.

Kaynak : kentgazetesi.com

Reklamlar