Başkan Yüksel’den Tren Kazasında Ölen Ersen Gül’ün Ailesine Taziye ZiyaretiErgene Belediye Başkanı Rasim Yüksel 8 Temmuz tarihinde Sarılar Mahallesinde gerçekleşen elim tren kazasında hayatını kaybeden 30 yaşında ki Ersen Gül’ün Velimeşe mahallesinde bulunan evine taziye ziyaretinde bulundu.

8 Temmuz tarihinde 25 canımızı yitirmiş olduğumuz tren kazasında hayatının baharında yaşamını yitiren Van İli doğumlu 30 yaşında ki Ersen Gül’ün Velimeşe’de bulunan evini Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ziyaret ederek Gül ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Gerçekleşen taziye ziyaretinde Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in yanında Cumhuriyet Halk Partisi Ergene İlçe Başkanı Erdinç İrel, İlçe Yönetimi ve Kadın Kolları da yer aldı.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Gül ailesine baş sağlığı dilerken Ergene Belediyesi olarak her zaman yanlarında olduklarını, herhangi bir istekleri ve ihtiyaçları olduğunda Ergene Belediyesinin Velimeşe Mahallesinde bulunan hizmet binasına başvurabileceklerini belirtti.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e destekleri ve ziyareti için teşekkür eden rahmetli Ersen Gül’ün eşi Hatice Gül, çocuklarının babasının hayatını kaybettiği tren kazasında sorumluların bulunup gerekli cezayı almalarını istediğini belirtti.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.