TCDD ve Sahil Güvenlik Komutanlığı Personel Alımı İçin İlan Yayımladı!Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımlanan ilanlar kapsamında Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları ve Sahil Güvenlik Komutanlığı bünyesine personel alımı yapılacağı açıklandı.

TCDD PERSONEL ALIM İLANI
TCDD tarafından Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanla beraber Karabük Depo Müdürlüğü ve Afyonkarahisar Lokomotif Bakım Atölye Müdürlüğünde mekaniker lokomotifçi olarak 2 engelli alımı yapılacağı ifade edildi.

Bir diğer ilanda ise; Ankara, Karabük Hatay ve Konya illerinde eski hükümlü işçi alımı yapacağı belirtildi.
Başvuruların İŞKUR üzerinden alınacağı ifade edildi. Ayrıca adaylardan talep edilen evrakları 18 Ekim- 19 Ekim 2018 tarihleri arasında TCDD Taşımacılık AŞ Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresine gelerek teslim etmeleri talep edildi.

İLAN 1 TIKLAYINIZ

İLAN 2 TIKLAYINIZ

SAHİL GÜVENLİK PERSONEL ALIM İLANI
Sahil Güvenlik Komutanlığına uzman erbaş alımı yapılacağı ifade edildi ve yayımlanan ilana başvurular 17 Eylül 2018 tarihi itibari ile başladı ve 27 Eylül 2018 tarihine kadar devam edecek.

Adayların en az lise mezunu olması gerekirken adayların terhisinin üzerinden başvuru tarihi itibari ile 5 yıl geçmemiş olması gerekiyor.

Ayrıca başvuru yapabilmesi için Yapılacak yazılı sınav (genel kültür ve meslek bilgisi), ön sağlık muayenesi, fiziki kabiliyet ve değerlendirme testleri, uygulamalı mesleki bilgi sınavları ile mülâkat sınavlarında başarılı olması gereken adayların güvenlik soruşturmalarının olumlu olması ve askeri öğrencilikle ilişiğinin kesilmemiş olması zorunlu.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak : www.kamupersoneli.net

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.