AK Parti’nin Eskişehir Adayı TÜLOMSAŞ Genel Müdürü Avcı Mı Oluyor?Partilerin Büyükşehir Belediyeleri için adayları belli olurken, AK Parti’de Eskişehir Büyükşehir Belediyesi için öne çıkan ismin Hayri Avcı olduğu konuşuluyor

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanlığı yarışında Yılmaz Büyükerşen’e karşı AK Parti’den rakip olacak isim konusunda belirsizlik hala dağılmadı, meraklı bekleyiş sürüyor.

Daha önce konuşulan isimlere bugün eklenen ise TÜLOMSAŞ Genel Müdürü Hayri Avcı. Parti yönetimine yakın kaynaklardan alınan bilgilere göre, Hayri Avcı’nın Eskişehir için güçlü bir aday olacağı konuşuluyor.

Hayri Avcı 1981 yılından bu yana TÜLOMSAŞ’ta çeşitli kademelerde görev alırken, şu anda da TÜLOMSAŞ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü.

Hayri Avcı TÜLOMSAŞ yönetiminde yaptığı başarılı çalışmalarla sürekli gündeme gelirken, bu başarılı çalışmalar sayesinde AK Parti gözünde de Eskişehir için güçlü bir aday olacağı düşünülmekte.

Kulislerde TÜLOMSAŞ Genel Müdürü Hayri Avcı’nın AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı olacağı dillendiriliyor.

Kaynak : www.anadolugazetesi.com

Reklamlar