Dev Ulaşım Projelerine Sigorta Desteğidev ulasim projelerine sigorta destegi
dev ulasim projelerine sigorta destegi

Mapfre Sigorta Genel Müdürü Alfredo Muñoz, büyük inşaat projelerinin gerçekleşmesinde önemli rol oynadıklarını belirterek, “2019 yılında tamamlanması planlanan Vauk Tüneli, İstanbul Başakşehir-Kayaşehir Metrosu, Gelibolu-Eceabat Karayolu, Marmaray deniz altı geçişi sigorta desteği verdiğimiz projeler arasında” dedi.

MAPFRE Sigorta Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Alfredo Muñoz, büyük inşaat projelerine yüksek teminatlar sağlayarak, projelerin gerçekleşmesinde önemli rol oynadıklarını söyledi. Muñoz, Türkiye’de büyük projelere sigorta desteği vererek, ekonominin gelişimine katkı sağladıklarını, ayrıca Türk firmalarının yurtdışındaki işlerine de destek olduklarını kaydetti. Sigorta teminatı vererek, destek oldukları projelerden de bahseden Muñoz, “Sigortasını yaptığımız projelerden biri, Bayburt-Gümüşhane sınırında yer alan ve 2019 yılında tamamlanması planlanan Vauk Tüneli. İstanbul Başakşehir-Kayaşehir Metrosu, Gelibolu-Eceabat Karayolu ve Katar’da yapımına devam edilen Al-Khor Karayolu gibi büyük projelere de teminat sağladık” dedi.

Alfredo Muñoz, güvence altına alınan diğer yurt içi ve yurt dışı projeleri de sıralayarak, “Kıbrıs Su Temini, Astana Tren Garı, Ankara Tren Garı, Mahmutbey-Mecidiyeköy Metrosu, Marmaray deniz altı geçişi ve bağlantı yolları, Piyalepaşa Konakları, BOTAŞ çevrim santral ve gaz dağıtım projeleri, Maltepe ve Ataköy sahil dolgu ve düzenleme işleri, muhtelif yeni liman projeleri, Bakü Haydar Aliyev Havaalanı, Astana Stadyumu ve Bursa Timsah Arena Stadyumu yer alıyor. Önümüzdeki dönemde de böyle önemli projelere destek vererek hem ülke gelişimine katkı sağlamayı hem de pazar payımızı artırmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu. (Hürriyet)

Haberin devamını kaynağından okumak için tıklayın

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.