Batman’nın Raybüs Talebine Destek Büyüyorbatmannin raybus talebine destek buyuyor
batmannin raybus talebine destek buyuyor

Batman –Diyarbakır demiryolu hattının, raybüs ulaşımına dönüştürülmesi talebiyle Batmansonsöz gazetesinin başlattığı imza kampanyasına destekler büyüyor.

HIZLI, UCUZ VE GÜVENLİ

Batman –Diyarbakır Demiryolu’nda araç sayısını azaltarak hava kirliliğinin önlenmesine katkıda bulunacak, vatandaşı yüklü yol masrafından kurtaracak ve güvenli, hızlı ve ucuz seyahat etmesini sağlayacak raybüs ulaşımı için Batman’da başlatılan imza kampanyasına destekler büyüyor. Zonguldak-Karabük, Çatal-Tire, Kars-Akyaka, Malatya-Elazığ illeri arasında aktif halde olan raybüs ulaşımının, Batman-Diyarbakır Yolu arasında da hayata geçirilmesi talebiyle imza toplanıyor. Akyürek Mahallesi Belediye Binası karşısı Geçit Büryan bitişiğindeki Batmansonsöz gazete ofisinde toplanan imzalar Ulaştırma Bakanlığı’na posta yolu ile gönderilecek.

BATMANSONSÖZ OKURLARINDAN TAM DESTEK

Kampanya başladığı günden bu yana gazete ofisini ziyaret eden okurlar, imza atarak, kampanyaya destek veriyor.

PAK DA İMZALADI

PAK Batman İl Teşkilatı da yönetici ve üyeleriyle birlikte gazete ofisini ziyaret ederek kampanyaya destek verdi. Başkan Aziz Özdemir, siyasetçilerin ve kurumların ilgisizliği karşısında Batman’ın ihmal edildiğini belirtirken, raybüs ulaşımının Batman ve Diyarbakır illerine katkı sağlayacağına inandığını söyledi.

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 20/05/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Cts 25
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 26
Bugün Etkinlik Bulunamadı

Ücretsiz e-mail Aboneliği

e-mail adresiniz:

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.