TCDD İletişim Hattı 444 8 233

TCDD İletişim Hattı
TCDD İletişim Hattı

TCDD İletişim Hattı 444 8 233 : TCDD iletişim hattını arayarak tren saatleri, tren bileti ve bilet değişikliği gibi tüm konularda bilgi alabilirsiniz. Trenlerle ilgili olarak TCDD telefon numarasını arayabilir ve Ücretsiz TCDD Müşteri hizmetleri temsilcisi ile bir çok işlemi istediğiniz an yapabilirsiniz.

TREN BİLETİ İLETİŞİM HATTI

TCDD Taşımacılık tren bileti iletişim hattı : 444 8 233 (444 TCDD) TCDD’nin bağlı ortaklığı TCDD Taşımacılık A.Ş. Demiryollarının Serbestleşmesi Kanunu sonrasında kurulmuş olup TCDD hatlarında yolcu ve yük trenlerini işletmek üzere kuruldu. Kurulduğu günden bu yana yolcu ve yük taşımacılığında demiryolu payının artırılması için yoğun çalışmalarını sürdürmektedir. İstanbul, Eskişehir, Ankara ve Konya Yüksek Hızlı Tren seferleri alınan yeni setlerle her geçen gün artmaktadır.

TCDD MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI

Konvansiyonel hatlarda da her geçen gün yolcu sayısını artıran TCDD Taşımacılık Bölgesel trenlerinde de yoğun yolcu ilgisi ile karşılaşmaktadır. Adana-Mersin, İzmir-Denizli, İzmir-Ödemiş, Karabük-Zonguldak hatları en fazla yolcu taşımacılığının yapıldığı hatlardır.  TCDD Telefon numarası 444 8 233 olup bu hattan trenlerle ilgili tüm bilgileri alabilirsiniz.

Yük taşımacılığında da yeni kurulan Lojistik merkezler, Organize Sanayi Bölgeleri ile yapılan İltisak (bağlantı) hatları ve Bakü-Tiflis-Kars demiryolu projesinin hayata geçmesi ile ülkemizin demiryolu taşımacılığında hak ettiği konuma gelmesi için yoğun çaba sarf edilmektedir.

TCDD İLETİŞİM TELEFON TCDD Taşımacılık A.Ş.’nin internet sitesinde Yüksek Hızlı Tren Saatlerini öğrenebileceğiniz gibi Anahat trenleri ve bölgesel trenlerin güzergahlarını Gar ve istasyonlardan hareket saatlerini öğrenebilirsiniz.  TCDD Telefon numarası 444 8 233 olup bu hattan trenlerle ilgili tüm bilgileri alabilirsiniz.

TCDD WhatsApp Hattı

TCDD tarafından oluşturulan 0507 321 82 33 WhatsApp hattına yollanan mesajlara anında cevap veriliyor ve halkın kurumla olan şikayetlerine ve önerilerine anında cevap bulunuyor.

Benzer Demiryolu Haberleri

Benzer Hızlı Tren Haberleri

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.