TCDD Sosyal Tesisleri İzmir TCDD Urla Kampı

tcdd sosyal tesisleri izmir urla kampi
tcdd sosyal tesisleri izmir urla kampi

TCDD Sosyal Tesisleri İzmir TCDD Urla Kampı : Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi (TCDD) nin İzmir’in Urla İlçesinde bulunan Eğitim ve Dinlenme tesisi demiryolcular arasında Urla Kampı olarak adlandırılır. TCDD Urla Kampı yaz aylarında çok dolu olduğu için mutlaka iletişime geçiniz.

TCDD çalışanlarının eğitim ve dinlenme tesisi olarak faaliyet gösteren  Urla TCDD Kampına dışardanda misafir kabul edebilmektedir. Orta ve dar gelirli ailelerin tercih ettiği TCDD Urla Kampında konaklamalı kalma imkanı bulunmakta olup günübirlik denize girmek ve diğer imkanlardan faydalanmak tabiki mümkün.

Kamp 86 aileyi barındıracak odaya sahip. Genelde TCDD personeline tahsis edilen odalarda boş yer olursa müracaat eden vatandaşlarda yararlanabiliyor. Tahsisli personelin yanı sıra günübirlik hizmet veren tesislerde, kamu personeli ve kamu personeli olmayanlara ayrı fiyat uygulaması yapılıyor. Günübirlik tesislere alınanlar denizden ve diğer hizmetlerden yararlanabiliyor. Kampın genel görünümüne bakıldığında çok temiz düzenli bir hizmet verildiği görülebiliyor.

TCDD URLA KAMP ADRES VE İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES: Yalı Cad. No:1 İskele Mah. Urla Çeşmealtı/İZMİR
TELEFON: (0.232) 752 10 67
KURUMSAL: (0.505) 748 35 36
FAKS: (0.232) 752 34 00
E-MAİL: tcddurlakampi@yahoo.com

TCDD 2019 yılı kamp başvuru sonuçları hakkındaki duyuruya ve listelere ulaşmak için TIKLAYINIZ

 

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Levent Elmastaş hakkında
RayHaber editörü

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.