‘Tahribatsız Muayene‘ NDT Günleri-XI. Kaynak Kongresine Giderken Etkinliği

tahribatsiz muayene ndt gunleri xi kaynak kongresine giderken etkinligi
tahribatsiz muayene ndt gunleri xi kaynak kongresine giderken etkinligi

MMO Kaynak Eğitim ve Muayene Merkezinin organize ettiği, daha güçlü bir sektörel birliktelik yaratmak adına, 28 Eylül 2019 tarihinde ‘`Tahribatsız Muayene“ sektörüne yönelik önemli konuların anlatılacağı, tartışılacağı ve sonuçların teknik bilgiler ışığında ‘`XI. Kaynak Teknolojisi Ulusal Kongre ve Sergisi“ne aktarılacağı ″NDT Günleri-XI Kaynak Kongresine Giderken` etkinliği düzenecektir.

MMO, ilgi alanındaki sektörlerin teknolojik gelişmeleri ile uygulama alanlarının genişlemesi ve ilgili personelin gelişmelerden haberdar olmasının sağlanması amacıyla sorumluluk üstlenmektedir. Bu kapsamda MMO, yapmış olduğu etkinlikler aracılığı ile bilgiyi üreten ve bu bilgiye ihtiyaç duyan, kullanan ve geliştirilmesine yardımcı olan paydaşların aynı platformda buluşmasını amaçlayarak alanda yürütülen faaliyetlerde düzenleyici yönlendirici konumunu güçlendirme ve çalışmaları konunun tarafları ile paylaşma amacındadır.

Bu amaç doğrultusunda, MMO Kaynak Eğitim ve Muayene Merkezinin organize ettiği, daha güçlü bir sektörel birliktelik yaratmak adına, 28 Eylül 2019 tarihinde ‘`Tahribatsız Muayene“ sektörüne yönelik önemli konuların anlatılacağı, tartışılacağı ve sonuçların teknik bilgiler ışığında ‘`XI. Kaynak Teknolojisi Ulusal Kongre ve Sergisi“ne aktarılacağı ″NDT Günleri-XI Kaynak Kongresine Giderken` etkinliği düzenecektir.

Etkinliğin detayı aşağıda yer almaktadır. Katılım ücretsiz olup, kayıt yaptırılmalıdır. Kayıt için buraya tıklayarak online kayıt yapabilirsiniz

Etkinlik ile ilgili detayı buradan öğrenebilirsiniz.

tahribatsiz muayene ndt gunleri xi kaynak kongresine giderken etkinligi
tahribatsiz muayene ndt gunleri xi kaynak kongresine giderken etkinligi

Güncel Demiryolu İhalele Takvimi

Cum 20
Cum 20
Sal 24

İhale İlanı : Yatay Yaşam Hattı Satın Alınacaktır (TÜDEMSAŞ)

Eylül 24 @ 14:00 - 15:00
Organizatör: TÜDEMSAŞ
+90 346 2251818
Çar 25

İhale İlanı: Asansör Elektro-Mekanik İşleri Yaptırılacaktır

Eylül 25 @ 10:00 - 11:00
Organizatör: TCDD
444 8 233
Çar 25
Levent Elmastaş hakkında
RayHaber editörü

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.