Demiryolu Çocukları Eskişehir’in Güzellikleri Karşısında Büyülendi

demiryolu cocuklari eskisehirin guzellikleri karsisinda buyulendi
demiryolu cocuklari eskisehirin guzellikleri karsisinda buyulendi

Demiryolcu Çocukları grubu ailesi, yönetici Serkan Başavul’un 16 Kasım 2019’da düzenlediği Eskişehir gezisinde bir araya geldi.

Adana, Ankara, İzmir, İstanbul ve Nazilli’den gelen 150 civarında demiryolcu çocuğu mutlu dünya kenti olan Eskişehir’in güzellikleri karşısında adeta büyülendi ve şehirden mutlu ve güzel hatıralarla ayrıldı.

Her geçen gün büyüyen Demiryolu Çocukları Gurubu, günlerdir hayali kurulan güzel büyük buluşma ve tanışma gezisinde muhteşem dostlukların kurulmasının memnuniyet verici olduğu bildirildi. Gezinin organizasyonunda görevli akademisyen, antrenör ve ressam Gülşen Doğan, Eskişehir’e 4 kez gelmesine rağmen her seferinde Eskişehir’i gezmekten, yeni güzellikleri keşfetmekten ve Demiryolcu çocukları ile bir arada olmaktan ayrı keyif aldığını söyledi.

Eskişehir’in ve Türkiye’nin gururu olan TÜLOMSAŞ’ı da gezen Demiryolu Çocukları İlk Yerli Lokomotif Karakurt ve ilk yerli otomobil Devrim’i görmenin gururunu yaşarken bol bol hatıra fotoğrafı çekti.

Balıkesir civarında bir de kaza atlatan demiryolcu çocukları korku dolu anlar yaşamalarına rağmen Eskişehir’de keyifli anlar geçirmenin mutluluğu ile tren kazasının şokunu azalttı. TCDD yetkililerinin bu gibi olumsuzlukları görmeleri ve acilen önlem almaları istendi.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Güncel Demiryolu İhaleleri

Pts 09

Gulf Traffic

Aralık 9 @ 08:00 - Aralık 11 @ 17:00

Demiryolu Haberleri Ara

İlk yorum yapan olun

Yorumlar