TCDD Mühendis Alımı Yapıyor

tcdd istatistikci muhendis ve puantor alimi yapiyor
tcdd istatistikci muhendis ve puantor alimi yapiyor

T.C Devlet Demiryolları İşletmesi (TCDD) KPSS puanı ile istatistikçi, mühendis ve puantör unvanlarıyla farklı il ve ilçelere merkezi atama sistemiyle memur alımı için düğmeye bastı.

Kadro ihtiyacını resmi yazı ile ÖSYM’ye bildiren ve ihdas kararlarıyla boşalan kadroları doldurmak isteyen Devlet Demiryolları 6 kamu personeli alımı ilanına çıktı. Ankara ve İzmir Konak şehirlerinde istihdam edilecek devlet memurları için nitelik kodları yayımlandı.

ÖSYM Aday işlemleri başvuru alacak

Atama işlemlerini ve başvuru süreçleriyle ilgili tüm gerekli çalışmaları ÖSYM yapacak. Merkezi atama olduğu için ÖSYM dışında başka hiçbir kurum atamalara müdahale edemeyecek. Mülakat ve sözlü sınav olmadan alınacak memurlara ÖSYM aday işlemleri sayfasından başvuru yapılabilecek.

TCDD yayımlanan kadro dağılımına göre 1 istatistikçi, 2 mühendis ve 3 puantör ataması yapmak üzere tercih alacak.

TERCİHLER NE ZAMAN BAŞLIYOR

2019/2 merkezi atama kılavuzunda yayımlanan bilgilendirmeye göre başvurular 3 Aralık 2019’da başlayacak ve 12 Aralık günü son bulacak. Bu süre zarfı içinde online başvuru yapılacak.

KADRO UNVANI İL ADET
İSTATİSTİKÇİ ANKARA 1
MÜHENDİS ANKARA 2
PUANTÖR İZMİR 3

TCDD 6 devlet memuru alımı kadro dağılımı için tıklayın.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN GEREKEN İŞLEMLER

03.12.2019 10:00
12.12.2019 23:59
20 TL
Akbank’ın tüm şubeleri, ATM ve internet bankacılığı (KKTC’den başvuracak adaylar hariç); Albaraka Türk Katılım Bankasının tüm şubeleri, ATM ve internet bankacılığı (KKTC’den başvuracak adaylar hariç); Finansbank’ın tüm şubeleri, ATM ve internet bankacılığı (KKTC’den başvuracak adaylar hariç); Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın tüm şubeleri, ATM ve internet bankacılığı (KKTC’den başvuracak adaylar hariç); Türk Ekonomi Bankası’nın tüm şubeleri ve internet bankacılığı; Halkbank ATM, internet bankacılığı ve şubeler; ING Bank’ın tüm şubeleri ve internet bankacılığı (KKTC’den başvuracak adaylar hariç); Vakıf Katılım Bankası’nın tüm şubeleri ve ATM (KKTC’den başvuracak adaylar hariç); Ziraat Bankası sadece internet bankacılığı ve mobil bankacılık (Şubelerden ve ATM’den ücret yatırılmaz.); ÖSYM Kartlı Ödeme Sistemi (https://odeme.osym.gov.tr/)

TERCİH

Demiryolu Haberleri Ara

İlk yorum yapan olun

Yorumlar