Rusya Çalışan Nakliye Firmaları

rusya calisan nakliye firmalari
rusya calisan nakliye firmalari

Günümüzün gereklilik bakımından önem arz eden sektörlerinden biri hiç şüphesiz lojistik sektörüdür. Lojistik dendiğinde akla gelen ilk şey taşınabilir her türlü ürünün yüklenmesi, taşınması, depolanması, gümrüklenmesi ve kararlaştırılan teslim noktasına ulaştırılmasıdır. Ülkemizde bu periyodda çalışma yapmak üzere faaliyetlerde bulunan birçok nakliye kuruluşu mevcut bulunmaktadır. Yurt içi ve uluslararası nakliye çalışmaları yapan firmalar genellikle limanlarımızın bulunduğu illerimizde faaliyet göstermekte, bu illerimizin başında da potansiyeli oldukça yüksek MIP limanının bulunduğu Mersin ilimiz gelmektedir. Mersin’de uluslararası taşımacılık yapan birçok firma bulunuyor olsa da taşıma yetki belgesi ve araçları ile tam kapasite çalışma yapan nadir kuruluş bulunmakta, bu kuruluşların başında firmamız Arınak Lojistik gelmektedir.

Firma yurtiçi nakliye ile uluslararası taşımacılık konusunda geçmişten edindiği tecrübeleri ile sorunsuz hizmetler sunmaktadır. Yurt dışı nakliye de özellikle Rusya ile ilgili tüm detaylara hakim bulunan Arınak Lojistik ihracat ve ithalat çalışmalarında Rusya nakliye firmaları arasında yaptığı düzenli ve istikrarlı çalışmaları ile en dikkat çeken ve sürekli ön planda bulunan pozisyondadır. Rusya komple tır taşımacılığının yanı sıra haftalık düzenli çıkışları ile parsiyel nakliye hizmetleri de vermektedir. İstanbul’da bulunan parsiyel depolarına topladığı yükleri yine İstanbul gümrüklerinden çıkış yapmak suretiyle Moskova başta olmak üzere Rusya’nın tüm şehirlerine gümrük veya adres teslimi şeklinde ulaştırmaktadır.

Rusya’da bulunan irtibat ofisleri ve acentelikleri ile bağlantılı çalışmalar yaptığından sorunsuz taşıma gerçekleştiren Arınak Lojistik bu vesile ile tüm ihracatçı ve ithalatçı firmaların tercih ettikleri lojstik firmalarının başında yer almaktadır. Rusya nakliye çalışmalarını ağırlıklı olarak karayolundan tırlar vasıtası ile gerçekleştiren şirketimiz Ukrayna ve Gürcistan üzeri olmak üzere alternatifli iki ayrı güzergahı kullanmaktadır. 22 tona kadar ağırlığı bulunan tüm yüklerin taşımasın gerçekleştiren firmamız Moskova’ya yük teslimatlarını maksimum 7 gün içerisinde tamamlamaktadır.

Rusya’ya standart tırlar ile kuru yük nakliyesinin yanında gabari dışı ağır nakliyat, frigo tır nakliyesi ve konteyner taşımacılığı gibi alanlarda da hizmetleri bulunan firmamız, aynı zamanda depolama, gümrükleme, liman hizmetleri ve acentelik gibi lojistiğin içerisinde barındırdığı bir çok alana dair de bilgi ve tecrübe sahibidir.

Demiryolu Haberleri Ara

İlk yorum yapan olun

Yorumlar