Yeni Nesil Business Class için Turkish Airlines Dreamliner

yeni nesil business class icin turkish airlines dreamliner
yeni nesil business class icin turkish airlines dreamliner

Yeni Nesil Business Class için Turkish Airlines Dreamliner; Uzun menzilli, çift motorlu ve geniş gövdeli Boeing 787-9 ayrıca Dreamliner adıyla da biliniyor. Yüksek oranda kompozit kullanılarak üretilmesinden dolayı yüksek nemli iç ortama sahip olan uçak sonuna kadar konforlu bir yolculuk vadediyor. Boeing 787-9’un diğer yolcu uçaklarına oranla çok daha büyük pencereleri barındırdığını fark edecek ve ortamın ferahlığını hissedeceksiniz. Ekstra alanlar sayesinde son derece konforlu bir yatağa dönüşebilen Business Class kabinindeki koltuklarda rahatça dinlenebileceksiniz.

Yeni nesil geniş gövdeli Boeing 787-9 uçaklarımızı size daha iyi hizmet verecek şekilde yeniden tasarladık. Kendi tasarımımız olan koltuklar, daha geniş koltuk aralıkları, baş üstü dolaplarına kullanım kolaylığı getiren uygulamalar, kilitli saklama üniteleri, USB ve fişler için bağlantı noktaları gibi birçok geliştirmeyle seyahatinizi en keyifli hale getirmeyi amaçladık. Ayrıca marka kimliğimiz Flow-Akış felsefesine uygun dekorlarla gözlerinize hitap eden bir tasarıma imza attık.

Dreamliner’da Business Class yolcusu olmak apayrı bir deneyim

Business Class kabininde 1-2-1 dizilimiyle yer alan koltukların sunduğu 111 cm diz mesafesi sayesinde rahat edeceksiniz. Ayrıca koltuğunuzu tek tuşla 193 cm boyunda bir yatağa dönüştürerek dilediğiniz gibi dinlenebilirsiniz. 18 inç büyüklüğündeki ekranlar sizi en güzel filmler, diziler ve müzikler eşliğinde keyifli bir yolculuğa çağırıyor.

Business Class’ta dokunmatik kumanda, ışık yoğunluğu ayarlanabilen okuma ışığı, kapaklı saklama alanı, güç ünitesi ve USB şarj girişleri gibi en ince detaylara bile yer veriyoruz. Kabine özel tasarlanan “Kapadokya’da Gün Doğumu” aydınlatması eşliğinde harika bir seyahate davet ediyoruz.

Boeing 787-9 beklentilerinizi karşılayan bir yolculuk vadediyor

Economy Class kabininde 3-3-3 şeklinde sıralanan 44 cm genişliğindeki koltuklarda konforlu bir seyahate hazırlanın. İstediğiniz gibi rahatça seyahat etmeniz Economy Class koltuklarının arasında 78 cm diz mesafesine yer verdik. “Turkuaz Dalgalar” aydınlatmasıyla renk kattığımız Economy Class kabininde mutlulukla seyahat etmenizi istedik.

Boeing
Boeing 787-9

En büyük pencereler

Boeing 787-9 sınıfındaki uçaklara oranla en büyük pencereleri barındırıyor ve yolculuğun keyfini maksimuma çıkarıyor.

Dinlendirici yolculuklar

Business Class kabininde koltuklar, özel ayrılmış alanlar sayesinde çok daha konforlu ve rahat bir şekilde yatağa dönüşebiliyor.

Özel tasarım koltuklar

“Aurora” koltukların arkasında yükselen markamız güneşin doğuşunu andırıyor. Yeni tasarladığımız ikili koltuklar yolcularımıza özel alan sunuyor.

Demiryolu Haberleri Ara

İlk yorum yapan olun

Yorumlar