Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

bursa eskisehir bilecik kalkinma ajansi sozlesmeli personel alimi yapacak
bursa eskisehir bilecik kalkinma ajansi sozlesmeli personel alimi yapacak

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA), 4 sayılı Bakanlıklara Bağlı, İlgili, İlişkili Kurum ve Kuruluşlar ile Diğer Kurum ve Kuruluşların Teşkilatı Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 200’üncü maddesi ve Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde, Bursa, Eskişehir ve Bilecik illerinde istihdam edilmek üzere toplam 6 (altı) Uzman,1 (bir) İçDenetçi ve 2 (iki) Destek Personel alımı yapacaktır.

BEBKA’ nın merkez ofisi Bursa’da olup Eskişehir ve Bilecik illerinde Yatırım Destek Ofisleri bulunmaktadır. Ajans, faaliyetlerini Bursa, Eskişehir ve Bilecik illerinde sürdürmektedir. Sınavda başarılı olan adaylar Bölge illerinden (Bursa, Eskişehir, Bilecik) Ajansın uygun göreceği herhangi birinde istihdam edilecektir. (İç denetçi Ajansın merkez çalışma ofisinin bulunduğu Bursa İlinde istihdam edilecektir.)

SINAV TAKVİMİ

BAŞVURU TARİHLERİ 03/02/2020 – 14/02/2020
SÖZLÜ SINAVA KATILACAKLARIN İLANI 21/02/2020
BAŞVURU YERİ https://sinavbasvuru.sanayi.gov.tr
İLAN ve SINAV SONUÇLARI DUYURU YERİ http://www.bebka.org.tr/

* Ajans, herhangi bir sebep ile internet sitesinde yayınlamak sureti ile yukarıda açıklanmış olan sınav başvuru takvimini değiştirme ve yeniden belirleme yetkisine sahiptir.

İlanın Detayları İçin TIKLAYINIZ

Demiryolu Haberleri Ara

İlk yorum yapan olun

Yorumlar