Kapıkule Çerkezköy Halkalı Bölgesel Tren Sefer Saatleri Güzergah Haritası ve Durakları

kapikule cerkezkoy halkali bolgesel treni
kapikule cerkezkoy halkali bolgesel treni

Kapıkule Halkalı ve Halkalı Kapıkule demiryolu hattında işletilen bölgesel trenler hakkında merak ettiğiniz tüm detayları sizler için derledik. TCDD bölgesel trenin güzergah haritası, ayrıntılı sefer saatleri, trenin durduğu ana ve ara istasyonların tüm detaylarını yazımızda bulabilirsiniz.

Yolculuk Mesafesi


Halkalı ile Kapıkule demiryolu arası 276 km’dir.

Seyehat Süresi

Halkalı ile Kapıkule arası demiryolu seyahati 3,5 saat sürer.

Güzergah

Bu trenler İstanbul – Edirne – İstanbul arasında her gün işlerler. Halkalı > Çerkezköy > Kapıkule, Kapıkule > Çerkezköy > Halkalı ve Çerkezköy > Halkalı, Halkalı > Çerkezköy güzergahlarında hizmet vermektedir.

Harita ve İstasyonlar

Marmaray Haritası

Kapıkule Halkalı Bölgesel Tren Saatleri

Kapıkule > Çerkezköy > Halkalı > Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
Kapıkule 07:25
Edirne Şehir 07:39
Edirne 07:43
Şerbettar 08:00
Bahçıvanova 08:06
Pehlivanköy 08:15
Alpullu 08:35
Lüleburgaz 08:47
Kayabeyli 08:58
Seyitler 09:03
Muratlı 09:17
Çorlu 09:41
Velimeşe 09:52
Çerkezköy 10:05
Kabakça 10:42
Çatalca 10:56
Ispartakule 11:17
Km. 30+500 11:25
Halkalı 11:29


Halkalı Kapıkule Bölgesel Tren Saatleri

Halkalı > Çerkezköy > Kapıkule Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
Halkalı 18:00
Km. 37+362 18:09
Ispartakule 18:12
Çatalca 18:40
Kabakça 18:52
Çerkezköy 19:32
Velimeşe 19:44
Çorlu 19:56
Muratlı 20:17
Seyitler 20:30
Kayabeyli 20:34
Lüleburgaz 20:46
Alpullu 21:01
Pehlivanköy 21:18
Bahçıvanova 21:27
Şerbettar 21:34
Edirne 21:52
Edirne Şehir 21:55
Kapıkule 22:08

Önemli Bilgiler

  • Sadece Pulman koltuklar numarasız olarak satılmakta istasyonlarda günlük olarak satılmakta ve rezervasyon yok.
  • TCDD e-bilet satışı yok
  • Ayakta yolculuk yapabilirsiniz.
  • Marmaray son istasyonu olan Halkalı’dan Avrupa ve Anadolu yakasındaki istasyonlara gidebilirsiniz.
  • TCDD Taşımacılık AŞ hattı işletiyor.
  • 12701 ve 12702 sefer nolu elektrikli trenler kullanılıyor.
  • Trende yiyecek/içecek satışı yok.

Marmaray Bağlantısı

Halkalı İstasyonundan Marmaray’ı kullanarak İstanbul’un Avrupa ve Asya yakasındaki aşağıdaki istasyonlara ulaşmanız mümkün:

Halkalı – Mustafakemal – Küçükçekmece – Florya – Yeşilköy – Yeşilyurt – Ataköy – Bakırköy – Yenimahalle – Zeytinburnu – Kazlıçeşme – Yenikapı – Sirkeci – İstanbul Boğazı – Üsküdar – İbrahimağa – Söğütlüçeşme – Feneryolu – Göztepe – Erenköy – Suadiye – Bostancı – Küçükyalı – İdealtepe – Süreyya Plajı – Maltepe – Cevizli – Atalar – Başak – Kartal – Yunus – Pendik – Kaynarca – Tersane – Güzelyalı – Aydıntepe – İçmeler – Tuzla – Çayırova – Fatih – Osmangazi – Gebze

halkali gebze metro

Halkalı – Gebze Metro Hattı Saatleri

marmaray sefer saatleri

Halkalı – Gebze Metro Kaç Dakika Sürüyor

Halkalı – Gebze metrosunda yukarıda da belirttiğimiz gibi 42 durak yer almaktadır. Halkalı ile Gebze durakları arasındaki toplam süre ise 115 dakikaya kadar inecek. Kısaca belirtmek gerekirse Halkalı’dan yol çıkan yolcu 115 dakika yani 1 saat 55 dakika içerisinde Gebze’de olacak.

halkali gebze metro

Halkalı – Gebze Metrosu Aktarma Durakları

Halkalı Gebze Metro hattı üzerinden birçok aktarma durakları yer almaktadır. Halkalı – Gebze metro hattı üzerinden aktarma yapacağınız metro hatlarını (duraklarını) aşağıda görebilirsiniz.

Gebze Halkalı Metro Hattı üzerinde yer alan aktarma durakları…

Hattın tamamı işletmeye açıldığında;

Halkalı istasyonunda M1B Yenikapı-Halkalı metro hattı ile,
Ataköy istasyonunda M9 İkitelli-Ataköy metro hattı ile,
Bakırköy istasyonunda M3 Bakırköy-Başakşehir metro hattı ile,
Yenikapı istasyonunda M1A Yenikapı-Atatürk Havalimanı,
Yenikapı İstasyonunda M1B Yenikapı-Kirazlı ve M2 Yenikapı-Hacıosman metro hatları ile,
Sirkeci istasyonunda T1 Kabataş-Bağcılar tramvay hattı ve denizyolları ile,
Ayrılık Çeşmesi istasyonunda M4 Kadıköy-Tuzla metro hattı ile,
Üsküdar istasyonunda M5 Üsküdar-Çekmeköy metro hattı ile,
Göztepe istasyonunda M12 Göztepe-Ümraniye metro hattı ile,
Bostancı istasyonunda M8 Bostancı-Dudullu metro hattı ile,
Pendik istasyonunda M10 Pendik-Sabiha Gökçen Havalimanı metro hattı ile,
İçmeler istasyonunda M4 Kadıköy-Tuzla metro hattı ile entegre olacaktır.

Hızlı Tren Bağlantısı

Halkalı İstasyonundan Marmaray’ı kullanarak Gebze İstasyonuna giderek, Gebze YHT İstasyonuna erişmeniz mümkün.

TCDD Danışma ve Rezervasyon Telefonları

Çerkezköy
0282 726 57 26 – (08.00 – 12.00 / 16.00 – 20.00)

Halkalı
0212 678 48 00 (9336) (08.00 – 18.00)

Edirne
0505 697 03 55 (335) – (06.00-11.00 / 14.00 -17.00)

Kapıkule
0505 697 03 56 (4315) – (23.00 – 07.00)


Demiryolu Haberleri Ara

İlk yorum yapan olun

Yorumlar