Demiryolu Hattı İle Osmaneli Lojistik Merkezi Olacak

AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, Osmaneli’nde bir dizi temaslarda bulundu. AK Parti Osmaneli İlçe Başkanı Şaban Güdem ve yönetim kurulu ile bir araya gelen Milletvekili Selim Yağcı; Hisarcık Beşevler, Düzmeşe, Oğulpaşa, Gaziler, Belenalan muhtarlarıyla görüştü ve taleplerini dinledi.


Esnaf ziyaretleri yaparak Osmaneli Belediyesine gelen Milletvekil Selim Yağcı Belediye Başkanı Münür Şahin ve Belediye Yöneticileri ile görüştü.Başkan Osmaneli Belediyesinin hedeflediği yatırımları Milletvekili Yağcı ile paylaşarak, Bakanlıklarda Ankara’da yapılması gereken görüşmeler için önümüzdeki hafta Ankara programını anlattı.Osmaneli için yapılacak her projeye destek vereceğini belirten Milletvekili Selim Yağcı Osmaneli’ye büyük önem verdiklerini ve çok kısa süre içinde Organize Sanayi Bölgesinde 2.000 kişinin çalışacağı iki yatırımın temellerinin atılacağını söyledi. Osmaneli-Yenişehir-Bursa-Gemlik YHT ve YHT Taşımacılık hattının yapılmasıyla Osmaneli Lojistik merkezi olacak dedi. Osmaneli Belediyesinin Tarım,Turizm ve Sanayide belirlediği hedefleri karşılayacak çok değerli bir ilçe diyerek sözlerine devam eden vekil Selim Yağcı Belediye Başkanı ,İlçe Başkanı ,İl Genel Meclis üyelerinin her zaman yanında olduğunu söyledi.

Belediyeden sonra Kaymakam Naif Yavuz’u ziyaret eden Milletvekili Yağcı bu görüşme sonrası ilçeden ayrıldı. Başkan Münür Şahin ziyaretleri ve ilçeye destekleri için Milletvekili Selim Yağcı’ya teşekkür etti.

RayHaber çerez kullanmaktadır