YouTube mp3 Dönüştürücü

YouTube Dönüştürücü
YouTube Dönüştürücü

YouTube mp4 Dönüştürücü  ile ücretsiz olarak YouTube, Facebook ve Metacafe sitelerindeki dosyaları “.mp3″ formatına dönüştürmeniz mümkün.


Bunun için tek yapmanız gereken FLVTO adresinize girmek ve YouTube video linkini adres satırına yapıştırmak.

YouTube mp3 Dönüştürücü , YouTube videolarını mp3 gibi formatlarda indirme ve dönüştürme işlemini kusursuz gerçekleştirir. Özellikle sadece bir şeyler dinlemek istediğinizde veya video izlemek istemediğinizde mp3 formatı genellikle oldukça kullanışlıdır. Bu YouTube mp4 dönüştürücü ile mp3 dosyalarını mp3 player’ınızda, telefonunuzda ya da kişisel bilgisayarınızda dinlemeniz oldukça kolay.

YouTube mp3 Dönüştürücü ne işe yarıyor?

Websitemiz size en ideal YouTube video dönüştürücü ve YouTube MP3 dönüştürücü ve çevirici olarak hizmet vermektedir. Her zaman, HD kalitede MP3 ve MP4 elde etmek için en iyi kalitede videoları kullanıyoruz.

Her işletim sisteminde çalışır

YouTube mp3 indirme sitesi, diğer formatlarda dosya sahibi olmak isteyen her kullanıcıya hitap etmek için çaba gösteriyor. YouTube dönüştürücü, Linux, MacOS ve Windows işletim sistemlerinde kusursuz çalışır. Tek yapmanız gereken, Videonun URL’sini yapıştırmak ve masaüstünüze indirilen yüksek kalite VİDEOLARIN veya ŞARKILARIN keyfini sürmek!

Her türlü YouTube videosunu dönüştürür!

YouTube’dan müzik nasıl indirilir bilmiyor musunuz? Zamanınızın çoğunu Vimeo’da mı geçiriyorsunuz? Dailymotion‘u mu tercih ediyorsunuz? İster Metacafe olsun, isterse Facebook veya diğer siteler olsun, FLVTO için tüm video sunucu siteleri ve hizmetleri aynıdır. Hangi site URL’sini yapıştırdığınız önemli değil, YouTube mp4 indir programsız bir şekilde dönüştürülecek ve bilgisayarınıza ses parçası olarak indirilecektir.

YouTube Müzik Videoları MP3 Dosyasına Nasıl Dönüştürülür?

YouTube videonuzun bağlantısını aşağıdaki ekran görüntüsünde gösterildiği gibi kopyalayın. Giriş alanına URL’yi girin ve «Dönüştür» butonuna tıklayın. İşlem tamam! Sadece 2 dakika sürer!

mpdonusturucu

 1. Dilediğiniz Video URL’sini Kopyalayın

  Öncelikle, YouTube’a girmeniz ve indirmek istediğiniz videoyu seçmeniz gerekecek. Ardından, aşağıdaki resimde gösterildiği şekilde video bağlantısını kopyalayın.

 2. Sitedeki indirme alanına bağlantıyı yapıştırın

  Sonrasında, FLVTO dönüştürme sitesini açın ve çevrimdışı dinlemek istediğiniz videoya ya da çalma listesine ait kopyalamış olduğunuz URL’yi buraya yapıştırın.

 3. İndirme formatını seçin

  Web sitemizde çeşitli ses ve video formatları kullanıma sunulmaktadır. Online müzik dosyalarını indirmek için, MP3 formatını seçebilirsiniz. Ücretsiz dönüştürüyü kullanarak, en sevdiğiniz müzikleri hızlı bir şekilde indirin.

 4. Dönüştürme sürecini başlatmak için «Dönüştür» butonuna tıklayın

  YouTube’dan bir müzik videosunu indirmek genellikle en fazla 20 saniye sürer. Sunucu aşırı yüklenmişse veya İnternet bağlantısı video dönüştürülemeyecek kadar yavaşsa, bu durumda işlem 2-3 dakika kadar sürebilir.

 5. İndirin!

  Son adım! Tek yapmanız gereken «İndir» butonuna tıklamak ve MP3 dosyanızı doğrudan cihazınıza indirmek. Ayrıca, e-posta ya da DropBox için bir indirme bağlantısı da gönderebilirsiniz! Ücretsiz YouTube İndirme Aracının keyfini çıkarın!

Ücretsiz olarak sağlanan bu hizmetle YouTube videoları aşağıdaki formatlara kolayca dönüştürülebiliyor:

 • mp3
 • mp4
 • mp4 HD
 • avi
 • avi HD

YouTube Dönüştürücü Soru ve Cevaplar

Websitemiz size en ideal YouTube video dönüştürücü ve YouTube MP3 dönüştürücü ve çevirici olarak hizmet vermektedir. Her zaman, HD kalitede MP3 ve MP4 elde etmek için en iyi kalitede videoları kullanıyoruz. YouTube videonuzun bağlantısını aşağıdaki ekran görüntüsünde gösterildiği gibi kopyalayın. Giriş alanına URL’yi girin ve «Dönüştür» butonuna tıklayın. İşlem tamam! Sadece 2 dakika sürer! Detaylar için tıklayızYouTube’dan müzik nasıl indirilir bilmiyor musunuz? Zamanınızın çoğunu Vimeo’da mı geçiriyorsunuz? Dailymotion‘u mu tercih ediyorsunuz? İster Metacafe olsun, isterse Facebook veya diğer siteler olsun, FLVTO için tüm video sunucu siteleri ve hizmetleri aynıdır. Hangi site URL’sini yapıştırdığınız önemli değil, YouTube mp4 indir programsız bir şekilde dönüştürülecek ve bilgisayarınıza ses parçası olarak indirilecektir. Detaylar için tıklayızWebsitemiz size en ideal YouTube video dönüştürücü ve YouTube MP3 dönüştürücü ve çevirici olarak hizmet vermektedir. Her zaman, HD kalitede MP3 ve MP4 elde etmek için en iyi kalitede videoları kullanıyoruz. Detaylar için tıklayızYouTube mp3 Dönüştürücü , YouTube videolarını mp3 gibi formatlarda indirme ve dönüştürme işlemini kusursuz gerçekleştirir. Özellikle sadece bir şeyler dinlemek istediğinizde veya video izlemek istemediğinizde mp3 formatı genellikle oldukça kullanışlıdır. Bu YouTube mp4 dönüştürücü ile mp3 dosyalarını mp3 player’ınızda, telefonunuzda ya da kişisel bilgisayarınızda dinlemeniz oldukça kolay. Detaylar için tıklayızYouTube mp4 Dönüştürücü  ile ücretsiz olarak YouTube, Facebook ve Metacafe sitelerindeki dosyaları “.mp3″ formatına dönüştürmeniz mümkün. Bunun için tek yapmanız gereken FLVTO adresinize girmek ve YouTube video linkini adres satırına yapıştırmak. Detaylar için tıklayınızLoad More

İlk yorum yapan olun

Yorumlar