22-28 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları

arzum koyuncu
arzum koyuncu

Zorlayan Şubat nihayet bitiyor,Merkür retrosundan çıkmış zihinlerimiz hala etsini hissetmekte zira düz seyirde yavaş ilerleyen Merkür bizleri çaktırmadan Mart’a hazırlıyor.Şubat’ın son haftasına Ay Yengeç burcunda başlıyoruz sevgi ve şefkate ihtiyaç duyacağımız bir takım duygusal iniş çıkışlar yaşacağımız haftayı Ay Terazi burcunda iken bitiriyoruz.Haftanın en olumlu günü Salı ,en dikkat edilmesi gereken günler ise Çarşamba Perşembe ve Cumartesi.Haftanın göksel seyrinde sırasıyla Perşembe günü Venüs’ün Balık burcuna geçiyor ,Venüs’ün Başak seyri su ve toprak gruplarına iyi gelecek,ardından Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşen Dolunay her şeyi aydınlığa çıkartacak,gökyüzündeki Ay’la beraber gizli saklı kalmıyor ve bizler eskileri geride bırakarak yeni bir döneme başlıyoruz. Herkese iyi haftalar dilerim.

Koç ‘’Farkındalıkla gelen başarı ’’Merhaba Sevgili Koçlar ,haftaya evle ilgili sorunlarla başlayabilirsiniz .Alma satma yer değiştirme ,yerleştirme gibi konular canınızı sıkabilir. Pazartesi Salı ayrıca aile büyükleriniz ve ailenizle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Çarşamba ,Perşembe keyifli geçecek zamanlar aşk hayatınızla ilgili gelişmeler sevindirici. Perşembe günü Venüs ‘ün Balık seyri bilinçaltınızı aydınlatırken kendinizi daha iyi ve şanslı hissedebilirsiniz. Cumartesi Başak’ta gerçekleşen Dolunay iş hayatınızda ki pürüzleri sağlıkla ilgili konuları aydınlatıyor .Artık kariyerinizle ilgili kendinizi dönüştürmenin zamanı geldi.İş düzeninizle ilgili yapacağınız yeni düzenlemeler size kendinizi iyi hissettirecek ve Mart ayına bomba gibi hazırlanacaksınız.

Boğa ‘’Aşkta ve işte şansınız açılıyor’’

Haftaya yakın çevreniz ve kardeşlerinizden alacağınız güzel haberler ile başlıyorsunuz. Salı günü işlerinizde yoğunluk olumlu anlamda gerçekleşebilir Perşembe günü balık burcuna geçen Venüs’ün transiti sosyal çevreniz ve işbirliği yaptığınız arkadaşlarınızdan yana şans yüzünüze gülecek aynı zamanda aşk hayatınızı canlandıracak bu gelişme sizi sevindirecek. Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşen Dolunay aşk hayatınızla ilgili olumlu anlamda gelişmeler yaşamanıza aracı olacak.

İkizler ‘’Kariyerde güzel fırsatlar’’

Sevgili İkizler ,haftaya para alanınızdaki güzel gelişmeler ile başlıyorsunuz Salı günü finansal konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz Perşembe günü Venüs’ün Balık burcuna girmesi ile kariyer alanınızda güzel gelişmeler söz konusu prim,terfi ve maaşınıza zam alam zamanları Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşen Dolunay aile büyüklerinizle ilgili birtakım sorunları çıkartabilir evle ilgili konular taşınma yer değiştirme yerleştirme gibi durumlar önümüzdeki 15 günlük süreç içerisinde gündeminizde olabilir.

Yengeç ‘’İş hayatında olumlu gelişmeler’’

Sevgili Yengeçler , haftaya değişim ve dönüşüm ile başlıyorsunuz işiniz ,işbirliği yaptığınız ,ailenizle ilgili gelişmeler sizi bu hafta yorabilir Perşembe günü Venüs’ün balık burcuna geçmesi ile sosyal medya uluslararası konular yüksek eğitim konularıyla ilgili yeni bir şanslı dönem sizi beklemekte Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşen Dolunay işinizle ilgili önemi konulara ışık tutarak daha hızlı bir şekilde netice almanıza aracı olacaktır .

Aslan ‘’Para gelirlerinde artış’’

Sevgili aslanlar haftaya hayatınızla ilgili deneyimlediğiniz konulardan çıkarım yaparak ilerlemeye başlıyorsunuz Çarşamba günü iş hayatınız ve özel ilişkinizle ilgili birtakım konularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz Perşembe günü Balık burcun geçiş yapan Venüs önümüzdeki 1 aylık süreç içerisinde başkalarından elde ettiğiniz gelirlerde artış elde etmenizi sağlayabilir. Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşen Dolunay finansal durumunuza ışık tutacak para ile ilgili ileriye yönelik yatırım yapabilir müşterilerinizden hızlı ödemeler almanız söz konusu.

Başak ‘’Aşkta ve işte kalıcı kararlar alma zamanı ’’

Sevgili Başaklar Haftaya sosyal çevrenizdeki arkadaşlarınızdan alacağınız güzel haberler ile başlıyorsunuz Salı günü işbirliği yaptığınız kişiler tarafından destek göreceksiniz Balık burcuna geçen Venüs ile birlikte ikili ilişkilerde ciddiyete doğru bir adım atabilir iş hayatında ise kazanç sağlayacağınız iş ortaklarınızla tanışma sözleşme yapma zamanları Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşen Dolunay ile birlikte iş hayatınız yada işyeriniz ile ilgili konuların gündeminize oturacağını belirtirim hafta sonunu sevdikleriniz ile geçirebilir özellikle aşktan yana arttığı bir dönem. Keyifli haftalar dilerim

Terazi ‘’Kariyer alanında yeni değişimler’’

Sevgili Teraziler haftaya kariyer evinizdeki olumlu gelişmeler ile başlıyorsunuz Pazartesi , Salı gündeminiz iş geliştirme ve yenileme ile ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Perşembe günü Balık burcuna geçen Venüs ile birlikte işiniz ve çalışma arkadaşlarınızla ilgili değişimleri ve şansları deneyimleyebilirsiniz Cumartesi günü gerçekleşecek olan Başak burcundaki Dolunay farkındalığınızı tetiklerken ilerleyen süreçte sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yiyen misali daha dikkatli olacaksınız.

Akrep ‘’Haraketli ve bereketli bir hafta’’

Sevgili Akrepler haftaya uluslararası konularla ilgili olumlu gelişmeler ile başlıyorsunuz. Sosyal medya
ve eğitim alanlarındaki gelişmeler sizi sevindirecek Perşembe günü Venüs’ün Balık burcuna geçmesi ile günlük yaşamınız da aktiviteler artabilir uzak akrabalarınız ziyarete gelebilir. Başak burcunda gerçekleşen dolunay sosyal çevrenizde bir hareketlilik gerçekleştirirken bazı arkadaşlarınızı hayatınızda çıkarma kararları alabilirsiniz.

Yay ‘’Yeni bir dönem başlıyor ’’

Sevgili Yaylar haftaya başkalarından elde etmiş olduğunuz gelirlerin artması ile başlıyorsunuz. 2 günlük süreç içerisinde kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Perşembe günü Balık burcunda geçen Venüs ailenizle ilgili ve evle ilgili; alma, satma ve yerleştirmekle uğraşabilirsiniz. Cumartesi günü gerçekleşen Başak burcundaki Dolunay kariyer alanınızda doğacak önümüzdeki 15 günlük süreç içerisinde gündeminize olabilir.

Oğlak ‘’Şans yüzünüze gülüyor’’

Sevgili Oğlaklar, haftaya iş hayattınız ve ilişkilerinizle olumlu gelişmeler ile başlıyorsunuz bu hafta sizin için çok anlamlı Perşembe günü Balık burcuna geçen Venüs ile birlikte iş ve eğitim ile ilgili konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz ardından Cumartesi günü gerçekleşen Başak burcundaki Dolunay yüksek eğitim uluslararası konular ile ilgili gelişmeleri ortaya çıkarabilir önümüzde ki günlerde parasal anlamda daha verimli olacağınız zamanlar.

Kova ‘’Gelir ve giderlere dikkat‘’

Sevgili Kovalar, haftaya iş ortamınızdaki meydana çıkan sorunlarla başlıyorsunuz Salı günü sağlınıza özen gösterin Perşembe günü gerçekleşen Venüs’ün Balık seyri para evinize bolluk ve bereket getiriyor. Cumartesi gerçekleşen dolunay harcamalarınıza kredilerinizle ilgili konuları aydınlatacak hesabınızı bilerek hareket etmenize vesile olan bir Dolunay yaşayacaksınız.

Balık ‘’Hanede mutluluk’’

Sevgili Balıklar, haftaya aşk hayatınızda güzel gelişmeler ile başlıyorsunuz gökyüzünün üçüncü
ışığı Venüs’ün burcunuza geçmesi ile işte ve aşkta şansınız artacak önünüze ummadığınız fırsatlar gelebilir Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay size arzu ettiğiniz iş ortaklıklarını ve uzun zamandan beri beklediğiniz evlilik teklifini getirebilir.

Kaynak: Ayşe Koyuncu


sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

İlgili Yazılar ve Reklamlar