İBB Deniz Taksi Fiyatları 2021 Belli Mi? Deniz Taksiye Nereden Binilir, Nerede İnilir?

ibb deniz taksi fiyatlari belli mi istanbul deniz taksiye nereden binilir nerede inilir
ibb deniz taksi fiyatlari belli mi istanbul deniz taksiye nereden binilir nerede inilir

İstanbul’da denize indirilen deniz taksilerin fiyatı ve yaptığı sefereler merak konusu oldu. Deniz taksilerin biniş ve mil ücretleri arama motorlarında yoğun şekilde sorgulanıyor. İstanbul’da seferlere başlayan deniz taksi ile köprü trafiğine girmeden deniz üzerinden yolculuk edebileceksiniz.  Haliç Tersanesi’nde üretilen deniz taksilerin seferlere başlamasının ardından fiyatı arama motorlarında sorgulanıyor. Deniz taksilerde belirli bir mil aşıldıktan sonra, mil başına ücret eklenecek. İstanbul deniz taksi fiyatı ne kadar oldu? Deniz taksi seferleri nelerdir? Deniz taksi nereden nereye gidiyor? Deniz taksi seferleri nasıl?

İSTANBUL DENİZ TAKSİ FİYATI NE KADAR?

Deniz Taksilerde, taksimetre modeli ile sabit bir açılış ücreti olacak. Belirli bir mil aşıldıktan sonra, mil başına ücret eklenecek. İstanbul’daki deniz taksilerin fiyatı henüz belli olmadı. Fiyat listesi açıklandığı takdirde haberimizden öğrenebilirsiniz.

DENİZ TAKSİ KULLANACAKLAR NE YAPACAK?

Deniz taksileri kullanmak isteyenler mobil uygulama üzerinden çağrıda bulunacak. İlk etapta 98 iskeleden çağrı yapılabilecek.

Daha sonra uygulama genişletilerek yolcuların istenilen yerden inip binmesine imkan sağlanacak. Altı ay sonra, paylaşımlı taksi dolmuş modeline geçilecek.
.

Rail Industry Show Armin sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar