Gate.io referans kodu: 8317096

Gate io referans kodu
Gate io referans kodu

8317096 referans kodu ile Gate.io kripto para borsasına kayıt olaran %30 ile en yüksek komisyon indirimi elde edin. gate.io referans kodu ile üye olmanız durumunda yapacağınız her alım ve satım işlemlerinde daha az komisyon ödeyin.

Bu içerikte gate.io borsasına nasıl kayıt olunur, referans kodunun sağladığı avantajların neler olduğu, borsa özellikleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Gate.io Referans Kodu Nedir? Ne İşe Yarar?

Kripto para borsalarının temel gelir kaynağını komisyonlar oluşturmaktadır. Gate.io kripto para borsası da kullanıcıların yaptığı alım ve satım işlemlerinden çeşitli oranlarda komisyon almaktadır.

Gate borsasına referans kodu ile kayıt olarak yapacağınız alım ve satım işlemlerinde %30 komisyon indirimi elde edebilirsiniz.

Gate.io Referans Kodu Nasıl Oluşturulur?

Gate.io’ya kayıt olduktan sonra referans kodunu paylaşarak siz de arkadaşlarınızın yaptığı işlemlerden komisyon geliri elde edebilirsiniz.

“Market – Referanslarım – Referans Linki Oluştur” yolunu izleyerek gate.io referans kodu oluşturabilirsiniz. Gate.io’da şu an için tek referans kodu oluşturma hakkı tanınmaktadır.

Gate.io Referans Kodu Oranları

Gate.io borsasında referans kodu oranları şu şekildedir;

 • Kendinize %10 / Arkadaşınıza %30
 • Kendinize %20 / Arkadaşınıza %20
 • Kendinize %30 / Arkadaşınıza %10
 • Kendinize %40 / Arkadaşınıza %0

Referans kodu oranlarını referanslarım butonundan her zaman değiştirebilirsiniz. Gate.io borsasında arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz en yüksek komisyon indirimi %30’dur.

 • Gate.io %30 referans kodu: 8317096

Gate.io Komisyon Oranları Nelerdir?

Gate.io borsasında komisyon oranları VIP sistemine göre derecelendirilmiştir. Borsaya yeni kayıt olan kullanıcılar için komisyon oranı %0.2’dir.

 • Gate.io’da para yatırma işlemi ücretsizdir. Bu işlemden komisyon alınmaz.
 • Gate.io borsasında Gate Token (GT) hodl etmeniz durumunda komisyon oranı %0.15’e kadar düşmektedir. Bu yüzden borsaya yeni kayıt olan kullanıcıların Gate Token satın almasını tavsiye etmekteyiz.

Gate.io’ya Nasıl Kayıt Olunur?

 1. Gate.io borsasına kayıt olabilmek için öncelikle www.gate.io linkine tıklamanız gerekmektedir.
 2. E-mail ve şifrenizi girdikten sonra “Referral ID” kısmına 8317096 kodunu girebilirsiniz. Bu alanı boş bırakabilirsiniz ancak boş kalması durumunda yapacağınız alım ve satımlarda daha fazla komisyon ödersiniz.
 3. “Hesap oluştur” butonuna bastıktan sonra e-mail adresinize gelen onay kodunu sisteme girmeniz gerekmektedir.
 4. Hesabınız oluşturuldu. Şimdi ayarlar menüsüne girerek kimlik doğrulama işlemi yapmalısınız. Kimlik doğrulama işlemi yapmadan gate.io borsasında kripto para alım satım işlemi yapamazsınız.
 5. Kimlik doğrulama işlemi yaptıktan sonra hesabınız para yatırma ve çekme işlemlerine açılacaktır.
 6. Gate.io’da kimlik doğrulama işlemleri (KYC) genellikle 1 saat içinde onaylanmaktadır.

Gate.io Güvenli mi?

Coinmarketcap verilerine göre Gate.io 524 kripto para borsası arasında en fazla günlük işlem hacmi bulunan 7. borsa konumundadır. Gate.io’nun ticaret puanı da 7.1’dir. Yani yatırımcılar gate.io borsasını en güvenilir kripto para borsaları arasında görmektedir.

Gate.io borsası yatırımınızı güvende tutmak için e-posta ve SMS onayı, fon şifresi, oltalama engelleme kodu, Google Authenticator gibi çeşitli güvenlik önlemleri almaktadır. Tabii ki bu önlemler tek başına yeterli değil. Yatırımlarınızı güvende tutmak için sizin de önlemler almanız gerekmektedir.

Gate.io Borsası Hakkında Bilgiler

Gate.io borsası 2013 yılından itibaren faaliyet gösteren bir borsadır. O tarihten itibaren en hızlı büyüyen kripto para borsalarından biri haline gelmiştir. Dünya üzerinde 80 milyonu aşan kullanıcı sayısı, 12 milyar dolar günlük işlem hacmi ve 224 ülkede faaliyet göstermesi de hızlı büyümesinde rol oynamıştır.

Müşterileri için sadelik ve kullanım kolaylığı, Gate.io gibi çok yönlü bir borsa için oldukça büyük bir öneme sahiptir. Bu nedenle platform, başlıca rakipleri olan Binance, KuCoin ve diğerleri ile benzer bir arayüz kullanmaktadır.

Sitenin farklı bölümlerinde gezinmek nispeten kolaydır. Doğrudan ana menüden kripto para piyasalarına, marj ticaretine, borç verme ve borçlanmaya, spot ticarete, finansal hizmetlere, IEO platformuna veya cüzdanlara genel bakışa erişilebilmektedir.

Gate.io’da Hangi İşlemleri Yapabilirsiniz?

Çok sayıda kripto para birimi mevcuttur ve fazla sayıda hizmetleri vardır. Ayrıca güçlü bir ticaret sistemine ve hacmine sahiptir. Detaylandırmak gerekirse şu hizmetlere ve ürünlere sahiptir;

 • Spot ticaret
 • Kaldıraçlı ticaret
 • Kaldıraçlı ETF
 • Vadeli işlemler
 • Kantitatif ticaret
 • Teminatlı kredi
 • P2P işlemleri

Gate.io Borsasına Dair Son Söz

Gate.io’nun en önemli özelliğinin Binance, FTX, KuCoin, Huobi gib borsalara girme potansiyeli olan kripto paraların listelendiği ilk yer olmasıdır. Burada yüzlerce kat artış yapacak kripto paraları bulmanız daha kolaydır. Bu yüzden kullanıcılar gate.io borsasına da kayıt olmaktadır.

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar