Xanax Kullananlar Yorumları

xanax kullananlar
xanax kullananlar

Bu yazımızda sizlere Xanax Kullananlar Yorumları ve bunun gibi çeşitli bilgilerden söz edeceğiz. Son zamanlarda belki adını sıklıkla duyduğunuz yeşil reçeteli bir ilaç olan Xanax ile alakalı çeşitli dozlar, kullanan yorumları ve yan etkileri gibi detaylardan bahsedeceğiz. Ayrıca Uzun süre Xanax kullananlar tarafından yapılmış yorumlar da sizlerle olacak. Bunun gibi çeşitli ilaçlar ile alakalı bilgi almak için kullananlar üzerine yazılmış yazıları inceleyebilirsiniz.

Xanax Nedir

Halk arasında da sıklıkla kullanılmakta olan ve çevremizde de duyduğumuz bu ilaç riskli ve yeşil reçeteli bir ilaçtır. Panik atak, anksiyete bozuklukları, çeşitli ruh sağlığı problemleri gibi durumlarda tercih edilmektedir. Doktorların reçete etme şekli ve önerdiği dozajların dışına kesinlikle çıkılmamalı ve de düzenli alınmalıdır.

Xanax Yan Etkileri Nelerdir

Her ilaçta olduğu üzere Xanax’ta da çeşitli yan etkiler ve olumsuz durumlar görülmüştür. İşte bu yan etkiler:

 • Baş ağrısı
 • Baş dönmesi
 • Kabızlık
 • Yorgunluk
 • Cinsel rahatsızlıklar ve isteksizlik
 • Denge kaybı

Xanax Kullananlar Yorumları

Çeşitli psikolojik rahatsızlıklardan dolayı bu ilacı kullanan kimseler bulunmaktadır. İlaç ile alakalı da hem iyi hem de kötü birçok yorum yapmaktadırlar. Sizlere bu Xanax Kullananlar Yorumları arasından en çarpıcı olanları listeleyeceğiz:

 • İlaç bağımlılık yaptı bırakınca daha da kötü oluyorum. Doktoruma danışmam gerekiyor.
 • İlk başlarda bir etkisini göremedim fakat sonradan iyi geldi. Umarım kısa bir sürede iyileşirim ve daha da ilaçlara ihtiyaç duymam.

Xanax 1 Mg Kullananlar Yorumları

İlaçlarda belirli doz miktarları bulunur. Buda sizin rahatsızlık boyutunuz, kilonuz, boyunuz ve cinsiyetiniz gibi parametrelere göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca son dönemlerde çeşitli ekonomik veya farklı problemlerden bunalıma giren kişiler de bu ilacı kullanmıştır. Şimdi sizlere Xanax 1 mg Kullananlar Yorumları ile alakalı birkaç örnek vereceğiz:

 • Başta farklı bir doz kullanıyordum şimdi 1 mg kullanıyorum kendimi daha iyi hissediyorum. Oldukça etkili ve problemlerimden kurtulmama yardımcı oldu.
 • Kız kardeşim için bu ilacı almıştık, kendisinde olumlu pek bir etki göremedik. Doktorumuza tekrar danışacağız.

Ansiox Kullananlar Yorumları

İlaç ile birebir aynı özelliklere sahip muadilinin ismi ise Ansiox’tur. Aynı problemlere çare olduğundan dolayı onunla alakalı da bilgiler paylaşacağız. İşte karşınızda Ansiox Kullananlar Yorumları:

 • İlacın 2 hafta sonra etki ettiğini sizlere aktarabilirim. Şuan gayet memnunum eşimle birtakım sorunlarım vardı. Hallettik daha iyi hissediyorum kendimi.
 • Hayat stresi artık üzerime son zamanlarda çok baskı yapmaya başlamıştı. Bende bu ilacı doktorumdan aldım gayet de iyi bir problem yok.

Xanax Uyutuyor mu?

Bu ilacın en çok görülen etkilerinden bir tanesi de uykudur. Uyku saatlerinizi artırır ve ilacı aldıktan sonra da hemen uyumak istersiniz.

Uzun Süre Xanax Kullananlar

İlaç antidepresan niteliği taşıdığı için ve psikolojik rahatsızlıklarda belirli bir tedavi süresi olmadığından bu ilaç bazı vakalarda çok uzun süre kullanılmaktadır. Bu durumun en büyük yan etkisi ve sıkıntısı ilacı tekrar bırakmak isteyenlerin çok zorlanmasıdır. İşte Uzun süre Xanax kullananlar:

 • 2 senedir bu ilacı kullanıyorum. Problemlerim azaldı ama ilacı bırakamıyorum artık bağımlı haline geldim. Bu konuda dikkatli olmalısınız.
 • Çok uzun yıllar babam kullanmıştı. Daha sonra bırakırken çok çile çekti. O nedenle doktorunuza bu durumu açıklayın ve ona göre hareket edin.

Xanax Kullananlar Yorumları yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu gibi çeşitli ilaçların kullanan yorumları ve de detaylı bilgileri https://www.bizdekalmasin.com adresinde mevcuttur.

Günceleme: 04/12/2022 22:24

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar