Trabzon lojistik merkezi hakkında konuşan Canalioğlunu dinlemediler



Trabzon lojistik merkezi hakkında konuşan Canalioğlunu dinlemediler :Lojistiğin İyidere’ye kaymasını TBMM’nin gündemine taşıyan Canalioğlu’nu Bakan Bayraktar ve Milletvekili Seymenoğlu’nun dinlememesi Volkan Bey’i kızdırdı…
Bayraktar ve Seymenoğlu’ndan “İstediğin Kadar Konuş” Tavrı
CUMHURİYET Halk Partisi Trabzon Milletvekili M. Volkan Canalioğlu, TBMM kursüsünde dün lojistik merkez konusunda konuştuğu esnada Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ile AK Parti Trabzon Milletvekili Safiye Seymenoğlu’na kendisini dinlemedikleri gerekçesiyle tepki gösterdi.
Sanayicinin Derdini Dinledi Ama Bakana Dinletemedi!
CANALİOĞLU, Trabzon OSB’de sanayicilerle yaptığı toplantıdaki izlenimlerini aktararak, “Çevre ve şehircilik Bakanımız burada. OSB’de bana ‘Niye biraraya gelemiyorsunuz’ diye sitem ettiler. Sayın Bakanım lütfen bizi biraraya getirin. Trabzon’un kalkınmasında biz de üzerimize düşeni yapmaya hazırız” dedi.
Bakan ve Milletvekiline Kürsüden İnce Gönderme Yaptı
CANALİOĞLU, İyidere’ye kaydırılan Lojistik Merkezle konusunda bilgi verdiği esnada Bakan Bayaktar ile Milletvekili Seymenoğlu’nun kendisini dinlemeyerek aralarında sohbet ettiğini görünce kürsüden tepki gösterdi. “Çok derin konulara girdiniz. Sevgili Bakanım umuyorum ikili konuşmanız Trabzon’un kalkınmasına yapılacak hizmetlerin görüşmesidir.”
CHP PM üyesi ve Trabzon Milletvekili M. Volkan Canalioğlu, TMBB’deki konuşmasında Sürmene Çamburnu Lojistik Merkezi konusunda konuştuğu esnada Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ile AK Parti Trabzon Milletvekili Safiye Seymenoğlu’na kürsüden tepki gösterdi.
Canalioğlu, TMBB’deki kürsüde konuşması esnasında Trabzon’un sorunlarına ilişkin konuşurken kendisini dinlemedikleri gerekçesiyle Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ile AK Parti Trabzon Milletvekili Safiye Seymenoğlu’na seslenerek, “Umuyorum ki bu ikili konuşmanız Trabzon’un kalkınmasına yönelik hizmetlerle alakalıdır” dedi. Canalioğlu şöyle konuştu: Çevre ve Şehircilik Bakanımız burada- Trabzon’da organize sanayi bölgesinde yapmış olduğum toplantıda şunu söylemişlerdi: “Niye bir araya gelemiyorsunuz?” Sayın Bakanım, lütfen bizi bir araya getirin. Trabzon’un kalkınmasında biz de üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız ama ne yazık ki sizler muhalefeti ancak konuşur ve konuştuğumuzdan da bir şey elde etmeyecek bir noktada bizi dinlemiyorsunuz ve burada da yapmış olduğunuz konuşmada iki milletvekilimiz, Sayın Bakanımız da olmak üzere çok derin konulara girdiler. Sevgili Bakanım, umuyor ve bekliyorum ki bu ikili konuşmanız Trabzon’un kalkınmasına yapılacak hizmetlerin görüşülmesi noktasında olur, Sayın Seymenoğlu’yla beraber yapmış olduğunuz toplantı. Trabzon’un kalkınması için bize de düşen görevde yanınızda olduğumuzu bir kez daha söylüyorum ama bir an önce ivme kazandıralım.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!



İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.