Demiryolu, karayolu, teleferik, taşımacılık ve savunma sanayi haberlerinin yanında yaşam haberlerini de portföyüne katan sitemiz RayHaber sektörel habercilikte 10 yılını tamamlamanın gururunu yaşıyor! 10 yıldır kesintisiz hizmet veren RayHaber, yenilikçi ve tarafsız habercilik anlayışıyla 75 bin habere imza atan devasa bir yayın kuruluşu.

RayHaber web sitemizdeki 75 bin habere habere ek olarak, günlük ihale bültenleri ve 20 yıllık demiryolu arşiviyle, günde ortalama 70 bin tekil ziyaretçi ağırlıyoruz.

Hedefimiz günlük ziyaretçi sayımızı 100 bine taşıyarak, Alexa ulusal site sıralamasında ilk 10.000, Türkiye’de ise 1.000 sitesi içine girmek.

  • Demiryolu haberleri / Demiryolu ihaleleri
  • Teleferik haberleri / Teleferik ihaleleri
  • Savunma haberleri / Savunma ihaleleri
 RayHaber
 Medya  Haber / Web
 Kuruluş  23.11.2011
 Yayın 31.12.2011
Haber 75.000 haber
Ziyaretçi 70.000 tekil/gün
Alexa 60.0000
DA/PA 45/42
Google Google News + AMP
Facebook Hızlı Makaleler

Haberlerimiz 45 farklı lisanda yayınlanmakta olup ve ana dillerinde sektörel haberleri takip eden kişi ve ajanslar tarafından takip edilmektedir. İşte akıllı algoritma tarafından otomatik olarak çeviri yapılan dillerimiz:

Arabic Arabic Azerbaijani Azerbaijani Bengali Bengali Bosnian Bosnian Bulgarian Bulgarian Chinese (Simplified) Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Chinese (Traditional) Croatian Croatian Czech Czech Danish Danish Dutch Dutch English English Estonian Estonian Filipino Filipino Finnish Finnish French French German German Greek Greek Hebrew Hebrew Hindi Hindi Hungarian Hungarian Indonesian Indonesian Italian Italian Japanese Japanese Korean Korean Latvian Latvian Lithuanian Lithuanian Malay Malay Norwegian Norwegian Polish Polish Portuguese Portuguese Romanian Romanian Russian Russian Serbian Serbian Slovak Slovak Slovenian Slovenian Spanish Spanish Swedish Swedish Tajik Tajik Telugu Telugu Thai Thai Turkish Turkish Ukrainian Ukrainian Urdu Urdu Vietnamese Vietnamese

Sosyal ağlardaki otomatik paylaşımlarla desteklenen RAYHABER, her geçen gün artan izlenirliği ile hedef kitlenize tanınma şansınızı artırıyor.

Facebook: Rayhaber Sayfası 14K + RayHaber Grubu 6K
Twitter: Levent Özen 14K + RayHaber
Instagram: RayHaber 1K
Feedburner: RayHaber 12K
LinkedIn: Levent Özen 30K + RayHaber 7K
OneSignal : 6K

Yurt içi ve yurt dışında bu alanda faaliyet gösteren 5 binden fazla firmaya web sitemizen ulaşabilirsiniz. Siz de firmanızın tanıtımını daha etkili bir şekilde yapmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin:

Tel: +90 553 770 52 69
email: iletisim@rayhaber.com

3 Comments

  1. raylı sistemde japon teknolojisinden faydalanalım

  2. “Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri olmaya davam ediyor.” bu cümlenize kendiniz inanıyor musunuz?

  3. Sürekli aynaya bakan Kleopatra, kendini dünyanın en güzel kadını sanırmış.

Yorumlar