Demiryolu, karayolu, teleferik, taşımacılık ve savunma sanayi haberlerinin yanında yaşam haberlerini de portföyüne katan sitemiz RayHaber sektörel habercilikte 11. yılını tamamlamanın gururunu yaşıyor! 11 yıldır kesintisiz hizmet veren RayHaber, yenilikçi ve tarafsız habercilik anlayışıyla 75 bin habere imza atan devasa bir yayın kuruluşu.

RayHaber web sitemizdeki 75 bin habere habere ek olarak, günlük ihale bültenleri ve 20 yıllık demiryolu arşiviyle, günde ortalama 70 bin tekil ziyaretçi ağırlıyoruz.

 • Demiryolu haberleri / Demiryolu ihaleleri
 • Teleferik haberleri / Teleferik ihaleleri
 • Savunma haberleri / Savunma ihaleleri
 • Yaşam haberleri
 RayHaber
 Medya  Haber / Web
 Kuruluş  23.11.2011
 Yayın 31.12.2011
Haber 75.000 haber
Ziyaretçi 70.000 tekil/gün
Alexa 60.0000
DA/PA 44/46
Google Google News + AMP
Facebook Hızlı Makaleler

Haberlerimiz 55 farklı lisanda yayınlanmakta olup ve ana dillerinde sektörel haberleri takip eden kişi ve ajanslar tarafından takip edilmektedir.

Sosyal ağlardaki otomatik paylaşımlarla desteklenen RAYHABER, her geçen gün artan izlenirliği ile hedef kitlenize tanınma şansınızı artırıyor.

Facebook: RayHaber Sayfası 14K + RayHaber Grubu 6K
Twitter: Levent Özen 14K + RayHaber 2K
Instagram: RayHaber 12K
Feedburner: RayHaber 12K
LinkedIn: Levent Özen 30K + RayHaber 10K
OneSignal : 6K

Yurt içi ve yurt dışında bu alanda faaliyet gösteren firmalara web sitemizen ulaşabilirsiniz. Siz de firmanızın tanıtımını daha etkili bir şekilde yapmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin:

Tel: +90 553 770 52 69
email: iletisim@rayhaber.com

İmtiyaz Sahibi / Grantee

 • Levent Özen / ÖzenRay – levent@ozenray.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

 • Levent Özen – iletisim@rayhaber.com

Editörler / Editors

 • Levent Elmastaş – editor@rayhaber.com
 • Can Özen – can@rayhaber.com

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

 • Av. Ayber Mercan

Mali Müşavir / Financial Advisor

 • Necdet Özen – ozennecdet@hotmail.com

Reklam / Advertisement

 • iletisim@rayhaber.com

Barındırma ve Koruma 

 • WordPress.com

Tasarım

 • ÖzenRay Medya

RayHaber Hakkında

Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri olmaya davam ediyor. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.

Sektörel habercilik yapmak için 10 yıldır yenilikçi ve tarafsız habercilik anlayışıyla çalışıyoruz. RayHaber web sitemiz 70 bin haber, günlük ihale bültenleri ve 20 yıllık demiryolu arşiviyle, günde ortalama 70 bin tekil ziyaretçi ağırlayan dev bir haber portaline dönüştü. Hedefimiz günlük ziyaretçi sayımızı 100 bine taşıyarak, ulusal site sıralamasında Türkiye’nin ilk bin sitesi içine girmek.

Railway market of Turkey is still the leader of Europe with high growing speed in each year. The speed that is taken from high-speed lines is continued with increasing investments. Including urban transport investments, local manufacturing companies are more popular. Addition to locally manufactured trams, LRT and metro vehicles, Turkish high-speed line vehicles which is called “milli tren” are being manufactured which is quite honorable. We are also happy to be in this honorable situation.

We work for innovative and transparent marketing news for 10 years. RayHaber web page having more than 70.000 news, daily tender bulletins and 20 years of railway achieve is a giant portal with 70.000 unique visitors per day. Our new target is 100.000 visitors per day and would be in 1000 sites in international web site listings.

Yayın adı:  RayHaber
 Medya:  web
 Kuruluş:  01.12.2011 test / 01.01.2011 live
 Haber:  70.000 haber, 1500 video
 Ziyaretçi:  70.000 tekil/gün

RayHaber.com Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.

Haber sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. RayHaber.com’da yayınlanan diğer haberler ve makaleler ise, kaynak gösterilmek ve RayHaber.com’ın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. RayHaber.com’da yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Haber Politikamız

Sitemiz yayınlamış olduğu ve yayınlamaya devam ettiği haberlerde konu alan olaylara ve kişilere yorum yapmadan tarafsız ve sadece meydana gelen olayları okuyucularına bildirmektedir. Hiç bir olayı göz ardı etmeden her ne olduysa açıklayıp okuyucularına sunmayı hedefler, sitemiz RayHaber.com’da yayınlanan içerikler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına %100 uygun olarak yayınlanmaktadır, yayınlanan her türlü resim, bilgi, metin ve haber telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak sureti ile yayınlanmaktadır.

Yasal Bildirimler İçin

RayHaber.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, info@Rayhaber.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyright 2018 RayHaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları RayHaber.com’a aittir. RayHaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları ile korunmaktadır. Bunlar RayHaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. RayHaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. RayHaber.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the RayHaber.com. However, sometimes RayHaber.com uses third parties to process your information. RayHaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and RayHaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with RayHaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the siteniz.com and its services. When you use RayHaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the RayHaber.com cookies section of our full Privacy Policy.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. RayHaber.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Sözleşmesi

3 Comments

 1. raylı sistemde japon teknolojisinden faydalanalım

 2. “Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri olmaya davam ediyor.” bu cümlenize kendiniz inanıyor musunuz?

 3. Sürekli aynaya bakan Kleopatra, kendini dünyanın en güzel kadını sanırmış.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*