Öğrencilerin Tramvaya Kaçak Binmesi Gerginliğe Neden OlduÖğrencilerin Tramvaya Kaçak Binmesi Gerginliğe Neden Oldu :Eskişehir’de bir gurup öğrencinin tramvaya ücretsiz binmek istemesi gerginliğe ve seferlerin kısa bir süre aksamasına sebep oldu.Osmangazi Üniversitesi durağına gelen yaklaşık 35 kişilik öğrenci grubu biletsiz tramvaya bindi.

Eskişehir’de bir gurup öğrencinin tramvaya ücretsiz binmek istemesi gerginliğe ve seferlerin kısa bir süre aksamasına sebep oldu

Osmangazi Üniversitesi durağına gelen yaklaşık 35 kişilik öğrenci grubu biletsiz tramvaya bindi. Öğrencilerin bilet basmadan tramvaya bindiği gören güvenlik görevlisi, engelleme çabasında başarılıyı olamayınca aracın hareket etmesine izin vermedi. Öğrenciler ile güvenlik görevlisi arasında gerginlik artınca, durum polis ekiplerine bildirildi. Bu sırada bilet basarak binen yolcular, tramvayın hareket etmesini istedi. Polis ekiplerinin gelmesiyle öğrencilerin bir bölümü bilet basarak yeniden tramvaya bindi. Bir kısmı ise aşağı inerek tramvaya binmeden olay yerinden ayrıldı. Tramvay seferleri kısa süre sonra yeniden devam etti.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.