Ak Parti İl Başkanı Şahin: Tüdemsaş Dünya Çapinda Bir Kuruluş Haline GelecekAk Parti İl Başkanı Şahin: Tüdemsaş Dünya Çapinda Bir Kuruluş Haline Gelecek.AK Parti Sivas İl Başkanı Ziya Şahin, Türkiye Demiryolu Makineleri Sanayi Anonim Şirketi’ni (TÜDEMSAŞ) ziyaret etti.

İlk olarak TÜDEMSAŞ Genel Müdürü Yıldıray Koçarslan’dan TÜDEMSAŞ’ın çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi alan AK Parti İl Başkanı Şahin, tanıtım filmini izledikten sonra fabrikayı gezdi. Koçarslan ve yetkililer ile birlikte fabrikayı gezen Şahin, burada üretimleri yerinde inceleyerek çalışanlarla bir süre sohbet etti.

TÜDEMSAŞ’ın 1939’dan beri Sivas’ın sanayisine büyük hizmetler verdiğini belirten Şahin, “İlimizde birçok insanı yetiştirdi. Hem sanayinin hem ticaretin gelişmesine yardımcı oldu. Artık TÜDEMSAŞ eski TÜDEMSAŞ değil büyük bir ivme içerisinde. Önümüzdeki yıllarda çok daha büyüyecek ve dünya çapında bir kuruluş haline gelecek. Bunun için de genel müdürümüz bize fabrikayı gezdirdi üretimi gösterdi ve çalışanlarla da bir araya gelme imkanı bulduk. Başta genel müdürümüz olmak üzere bütün TÜDEŞSAŞ personeline teşekkür ediyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

TÜDEMSAŞ Genel Müdürü Yıldıray Koçarslan ise, “Bizim son 3 yıllık performansımızı, 2013’te yapmış olduğumuz faaliyetleri, 2014 hedeflerimizi ve 2015-2019 stratejik planlarımızı arz ettik kendilerine. Gelmelerinden dolayı büyük mutluluk duyduk. Yapmış olduğumuz çalışmaların bütün insanların bilmesini görmesini, bütün Sivaslıların duymasını istiyoruz ve çalışanlarımız bu şekilde daha mutlu oluyor. Başkanımızdan tavsiyelerini aldık teşekkür ediyoruz” ifadesini kullandı.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.