Bingölde yollar asfaltlanıyor

Bingölde yollar asfaltlanıyor :Bingöl’de Karayolları Bölge Müdürlüğü, Bingöl Belediyesi ve İl Özel İdaresinin destek verdiği asfaltlanma çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
Bingöl’de ayrıca, üstyapı çalışmaları kapsamında gerçekleştirilen asfalt, kaldırım ve kilitli parke taşı döşeme çalışmaları da şehrin muhtelif bölgelerinde sürüyor.
Karayolları Bölge Müdürlüğü tarafından Bingöl’ün önemli ulaşım akslarından olan Yeşilyurt Mahallesi Maraşal Fevzi Çakmak Caddesi’nde, asfalt dökümü gerçekleştirildi. Asfalt çalışmalarına Bingöl Belediyesi ve İl Özel İdaresi de destek verdi.
Konu hakkında değerlendirmede bulunan Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, “Yeşilyurt Mahallesi Maraşal Fevzi Çakmak Caddesi’nde Karayolları tarafından BSK olarak dökülen asfalt çalışmalarında, Belediyemiz ve İl Özel İdaresi de araçlarla nakliye yardımında bulundu. Bingöl’ün önemli ulaşım akslarından biri olan ve Yamaç grup köylerine giden yolumuzu, kaliteli asfalta kavuşturduk. Bunun için sevinçliyiz. Desteklerinden dolayı Karayolları ve İl Özel İdaresi yönetici ve çalışanlarına teşekkür ediyorum” diye konuştu.
sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar