Kurban Bayramında köprü ve otoyollar geçiş ücretsiz mi

Kurban Bayramında köprü ve otoyollar geçiş ücretsiz mi :Hükümet sözcüsü Bülent Arınç, Bakanlar Kurulu sonrası yaptığı açıklamada vatandaşa müjde verdi. İşte Köprü ve otoyollarda geçiş ücreti hakkında daha fazla bilgi. İşte Köprü otoyol geçiş ücreti. Arınç, Kurban Bayramı süresince köprü ve otoyolların 8 Ekim Çarşamba sabahı saat 08:00’a kadar ücretsiz olacağını ifade etti. Kurban Bayramı’nda Köprü ve otoyollarda geçiş ücretsiz mi oldu?
VATANDAŞA BAYRAM MÜJDESİ
Arınç, “Bir de her bayram öncesi rutin olarak belirttiğimiz gibi vatandaşlarımıza müjdemiz olacak. Köprü ve otoyol geçişleriyle ilgili. Bir de cuma günü yarım gün yapılarak bayram tatilinin uzatıldığını hatırlatalım tekrar. Bayram sabahı geçerli olmak üzere de otoyollardaki ve köprülerdeki bütün geçişler ücretsiz olacaktır. Önümüzdeki perşembeyi cumaya bağlayan geceden başlayarak Çarşamba sabahı bitmek üzere ücretsiz olacak. Vatandaşlarımızın bilgisine.” dedi.
İSTANBUL’DA ULAŞIM YÜZDE 50 İNDİRİMLİ
İstanbul Büyükşehir Belediyesi de İstanbul’da bayram boyunca ulaşım ücretlerinin yüzde 50 indirimli olacağını ayrıca İSPARK’a ait 500 noktadaki yol üstü otoparklar bayramın ilk iki günü olan 4-5 Ekim’de ücretsiz hizmet vereceğini açıklamıştı.İlk yorum yapan olun

Yorumlar