Tren ve Varda Köprüsü konulu fotoğraf sergisi

Tren ve Varda Köprüsü konulu fotoğraf sergisi :Tren ve demiryoluna aşırı tutkusuyla bilinen, Tarık Kara’nın önderliğinde, tren ve Varda Köprüsü’nü konu alan ve 27 fotoğrafçının çekimlerinden oluşan Fotoğraf sergisi, 21 Şubat 2015 Cumartesi Saat 10.30’da Varda Köprüsü’nde açılacak.


Sergiye gitmek isteyenler özel araçların dışında ulaşım için Büyükşehir Belediyesi ve Gar önünden saat 09.00’da belediye otobüsü kalkacak ve ayrıca Karaisalı yönüne hareket edecek olan güzergahlardaki duraklardan da otobüslere binilebilecek. Yiyecek ve içecek firmalarının ikramlarda bulunacağı sergide, Ahmet Kara, Ahmet Nadir İşisağ, Alperen Akharman, Ayhan Şenbayrak, Dursun Altun, Ercüment Ersoy, Esat Fırat, Gülay Kocamış, Günhan Özerdem, Hüseyin Kuşdemir, Mehmet Değirmen, Menderes Çay, Mesut Serin, Mustafa Aydın, Mustafa İşler, Osman Arsal, Özgür Bolkan, Rafet Güccan, Seha Balamir, Selçuk Erkut, Sibel Gül, Tahsin Sezer, Umur Çürük, Yasin Taslak ve Yusuf Çiftçi’nin fotoğrafları yer alacak.

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin desteğinde, Karaisalı Belediyesi ve orman işletmesinin ev sahipliğinde açılacak sergi 50 fotoğraftan oluşacak.

Hafta sonu iki gün süreyle açık kalacak serginin tarihi köprüde bir şenlik havasında geçmesi bekleniyor.

 


İlk yorum yapan olun

Yorumlar