İskilipe Mobese Sistemi Kuruldu

İskilipe Mobese Sistemi Kuruldu :İskilip İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen Kent Güvenlik Yönetim Sistemi Projesi çalışmaları kapsamında kentin bağlantı yollarından olan Çorum, Çankırı ve Tosya yolu güzergahlarına MOBESE kameraları yerleştirildi.
Yerel imkanlarla başlatılan ve Karayolları Genel Müdürlüğü ile yapılan protokolle hayata geçirilen proje kapsamında toplamda 6 MOBESE kamerası aktif olarak çalışmaya başladı.
Huzurlu kent güvenli kent olma yolunda İskilip adına büyük bir adım atılırken proje Kaymakam Şuayib Gürsoy, Belediye Başkanı Recep Çatma, esnaf ve vatandaşların destekleri ile hayata geçirildi.
Çalışmalar kapsamında kentte 3 ayrı noktaya direk dikildi. Belirlenen 3 noktanın ilk etap da 2 noktasında gelişli ve gidişli olmak üzere toplamda 6 adet sabit kameralar faaliyete geçti.
VATANDAŞ MOBESEDEN MEMNUN
MOBESE ile kent güvenliğinin denetim ve kontrolünün çok daha verimli hale dönüştürüldüğünü ifade eden vatandaşlar, hayata geçirilen MOBESE kameraları projesi için Kaymakam Gürsoy’a Başkan Çatma’ya ve İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne teşekkür etti.İlk yorum yapan olun

Yorumlar