Dündar Raylı Sistem İlçeyi UçuracakDündar Raylı Sistem İlçeyi Uçuracak :Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Çarşamba Kitap Fuarı açılışı büyük bir katılımla yapıldı. Çarşamba Vefa Yaşam ve Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen açılışa, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Çarşamba Kaymakamı Caner Yıldız, İl Milli Eğitim Müdürü Aytekin Girgin, 19 Mayıs Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şenol Eren ve Tıp Fakültesi Başhekimi Mustafa Selçuk, siyasi partilerin adayları ve vatandaşlar katıldı. Açılış öncesi bir konuşma yapan Başkan Dündar,’Çarşamba, Samsun’un göz bebeği olacak’ dedi.

BÜYÜK YATIRIMLAR YAPTIK
Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, ilçeye çok önemli yatırımlar yaptıklarını sosyal ve kültürel etkinliklerle birlikte Çarşamba’nın çehresini her anlamda değiştirdiklerini söyledi. Dündar;’Bu yıl 3.sünü gerçekleştirdiğimiz kitap fuarımıza gösterilen ilgi beni son derece memnun etmiştir. Bunlar ilçemizin her alanda geliştiğinin açık bir göstergesi olduğu gibi bundan sonra da sosyal ve kültürel alanlarda önemli ve başarılı çalışmalar yaparak ilçemize hizmetlerimiz devam edecek’ diye konuştu.

RAYLI SİSTEM İLÇEYE GELECEK
Çarşamba’nın, Samsun’la bütünleşmesi konusunda önemli adımlar attıklarını ve yakın zamanda Tekkeköy’e kadar gelecek olan Hafif raylı sistemin Çarşamba ile buluşturulacağı müjdesi veren Dündar;’Hafif Raylı sistem ağı Tekkeköy’den sonra Çarşamba’ya gelecektir. Bunun gerçekleşmesi durumunda ilçemiz Samsun’la tam bir buluşma yaşayacak ve Çarşamba kısa zamanda layık olduğu üst noktalara gelecektir. Bizim yatırımlarımız ortada, yaptıklarımız belli. Bu bize yetmiyor daha fazlasını yapmak için çok çalışmaya devam edeceğiz’ şeklinde konuştu.

Reklamlar