edilon)(sedra firması Tramvaylar için Ses Sönümlendiren Sistemlerinde 25. yılını kutluyoredilon)(sedra firması Tramvaylar için Ses Sönümlendiren Sistemlerinde 25. yılını kutluyor :1970 yılında kurulan edilon ve sedra firmalarının birleşimiyle güçlenen firma demiryolu çözümleri sunan yenlilikçi bir firma. edilon)(sedra Alman ve Hollanda’da üretim yapan şirket 400’den fazla çalışanıyla Türkiye’de de 5 yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermekte. Ayrıca, edilon)(sedra aşağıdaki listede yer alan uluslararası düzeyde raylı hat sistemlerinin, ray izolasyon sistemlerinin, ses ve titreşim azaltıcı sistemlerin tedarikçisidir:

yüksek hızlı ve geleneksel trenler
tramvaylar
metrolar
hafif raylı ulaşım sistemleri
vinç uygulamaları

Katma değer kazandıran hizmetler
Firma kendi sistemlerinin uygulanmasında proje desteğinin müşteriyle yakın işbirliği kurulması ile en iyi şekilde mümkün olacağına inanmaktadır. Bu nedenle de sizlere katma değer kazandıran komple bir hizmet paketi sunulmaktadır: sistem tasarımı, uygulama yönteminin belirlenmesi, uygulama desteği, bakım önerileri, danışmanlık, gözetim vb.

Firmanın raylı hat sistemlerinin öne çıkan özellikleri montaj süresinin kısa olması, minimum seviyede bakım gerekliliği, inşa edilen bölümlerde yüksekliğin ve ağırlığın düşük olması, maksimum elektrik yalıtımı ve buna benzer artı değerlerdir… Sistemlerimizde çevresel açıdan sürdürülebilir ve mümkün olduğu ölçüde de geri dönüşümü yapılmış inşaat malzemeleri kullanılmaktadır.

Tramvaylar için Ses Sönümlendiren Sistemlerin mucidi 25. yılını kutluyor!

12.02.1990 yılında patenti alınan SDS sistemiyle ekonomik ve hızlı montaj süresi sayesinde proje tamamlama hızını etkileyen ürün kentiçi çözümlerinde kullanılıyor. Kentiçi tramvayları ve Depo alanlarında kullanılan atık maddelerden yapılan SDS, 25 yılı aşkın süredir edilon)(sedra tarafından kullanılmakta.

SDS sistemi nedir?
edilon)(sedra SDS (Sound Damping System – Ses Sönümlendirme Sistemi) hafif raylı sistemlerde ve özellikle de tramvaylarla ilgili uygulamalarda, ekonomik bir elektrik yalıtımı, titreşim azaltımı ve havadan kaynaklanan gürültüyü azaltma çözümüdür. Dolgu bloklar geri dönüşümü yapılmış malzemeden imal edilmiştir ve % 100 geri dönüşüm imkanı mevcuttur.. montajı kolay ve hızlı bir şekilde monte edilebilir. edilon)(sedra SDS farklı esneklikleri sağlayacak şekilde uyarlanabilir ve ayrıca da dikdörtgen ya da daire şeklindeki ekartman çubuklarına ve ray ankrajına uyacak şekilde fabrikada hazırlanabilirler.

Avantajları:

Aksamlar geri dönüşüm malzemelerinden üretilmiş olup % 100 geri dönüşümü yapılabilir
Sistemin yapımı kolay ve hızlı
Düşük ilk yatırım maliyeti
Caddede gömülü ve çimenlerde giden kentsel hat sistemi uygulamaları

Reklamlar