Samulaş’tan Açıköğretim Sınavı İçin Ek SeferSamulaş’tan Açıköğretim Sınavı İçin Ek Sefer : CUMARTESİ GÜNÜ NORMAL SEFER PROGRAMINA GÖRE 16 TRAMVAY YERİNE 20 VE PAZAR GÜNÜ DE NORMAL SEFER PROGRAMINA GÖRE 14 TRAMVAY YERİNE 18 TRAMVAY İLE HİZMET VERECEK. EKSPRES OTOBÜS VE R11 RİNG OTOBÜSLERİNDE DE YAPILACAK EK SEFERLER İLE TOPLU TAŞIM HİZMETİNİN AKSAMADAN DEVAM ETMESİ HEDEFLENİYOR.

SAMULAŞ A.Ş.’nin açıköğretim sınavları nedeniyle ek seferler koyduğu bildirildi.
SAMULAŞ A.Ş.’den yapılan açıklamada, hafif raylı sistem araçlarında ve ekspres otobüslerinde 23-24 Mayıs günlerinde yapılacak olan açıköğretim sınavları nedeniyle, hatta bulunan mevcut araç sayılarında arttırmaya gidilerek toplu taşıma hizmetinin aksamadan devam etmesinin sağlanacağı belirtildi.
SAMULAŞ bu kapsamda 23 Mayıs Cumartesi günü normal sefer programına göre 16 tramvay yerine 20 ve 24 Mayıs Pazar günü de normal sefer programına göre 14 tramvay yerine 18 tramvay ile hizmet verecek. Ekspres otobüs ve R11 ring otobüslerinde de yapılacak ek seferler ile toplu taşım hizmetinin aksamadan devam etmesi hedefleniyor.

 

 

Reklamlar