İş İlanı : TCDD Genel Müdürlüğü Eski Hükümlü Alım İlanı

TCDD Genel Müdürlüğü Eski Hükümlü Alım İlanı


Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü eski hükümlü alımı yapacağını duyurdu. Son başvuru tarihi 9 Eylül 2015.

Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü İzmir il sınırlarında 2 adet, Karabük il sınırları içinde 1 adet ve Kırıkkale il sınırlarında 1 adet olmak üzere toplam 4 adet eski hükümlü alımı yapacağını duyurdu. Adaylar 31 Ağusots – 9 Eylül 2015 tarihleri arasında başvuruda bulunacaklardır.

İŞKUR’ca belirlenecek olan nihai listede yer alan adaylar noter huzurunda yapılacak kura çekilişi ya da sözlü sınava katılmak için TCDD web sitesinde yer alan işgücü talep formunu doldurarak 29 Eylül 2015 tarihinde TCDD Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar Mahallesi Hipodrom Caddesi No: 3 Altındağ/ Ankara adresine teslim edeceklerdir.

İŞKUR’ca belirlenecek olan nihai listede yer alan adayların adreslerine evrak teslimi, kura tarihi ve sözlü sınav tarihi ile ilgili bilgiler tebliğ edilecektir.

Başvuruda bulunacak olan adayların yol bakım ve onarım işlerinde en az bir yıl süre ile tecrübe sahibi olması gerekmektedir. Eski hükümlü alım ilanına başvurudu bulunacak adayların Cumhuriyet Savcılığından eski hükümlü belgesi alması da gerekmektedir.

İlan metni ve detaylar için linki tıklayınızİlk yorum yapan olun

Yorumlar