Komutanlar Tüdemsaşı Ziyaret EttiKomutanlar Tüdemsaşı Ziyaret Etti : Sivas Garnizon ve 5’inci Piyade Eğitim Tugay Komutanı Piyade Albay Mehmet Kip ve İl Jandarma Alay Komutanı J. Albay Sinan Şen şirketimizi ziyaret etti. Şirketimiz Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Koçarslan Kip ve Şen’e şirketimiz faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Tugay Komutanı Piyade Albay Mehmet Kip ve İl Jandarma Alay Komutanı J. Albay Sinan Şen ve beraberindekiler makam ziyaretinin ardından Malzeme Daire Başkanlığına ait malzeme sahaları, Robotlu Kumlama Tesisi, Robotlu Boji İmalat Hattı, Vagon Üretim ve Onarım Fabrikaları, Kalite Kontrol Daire Başkanlığı laboratuvarları, Metal İşleri İmalat Fabrikası ve Kaynak Eğitim ve Teknolojileri Merkezi’ni ziyaret etti.

Fabrika ziyaretleri sırasında Tugay Komutanı Piyade Albay Mehmet Kip;
Yeni Nesil Milli Yük Vagonu’nun Sivas’ta, TÜDEMSAŞ’ta üretilecek olmasından dolayı gururlandığını belirterek, TÜDEMSAŞ’ın dünya ölçeğindeki vagon üretim fabrikalarından hiçbir eksiği olmadığını görmekten büyük mutluluk duyduklarını belirterek, bu konuda büyük gayret sarf eden başta Genel Müdürümüz Yıldıray Koçarslan olmak üzere tüm TÜDEMSAŞ çalışanlarını tebrik ediyorum dedi.

Sivas Garnizon ve 5. Piyade Eğitim Tugay Komutanı Piyade Albay Mehmet Kip günün anısına ve Piyade Eğitim Tugay Komutanlığına katkılarından dolayı TÜDEMSAŞ Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Koçarslan’a Silahlı kuvvetler armalı masa saati hediye etti.

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.