TCDD Afyon Bölge Müdürlüğü İltisak Hatları Üzerinde Çalışmalarını SürdürüyorTCDD Afyon Bölge Müdürlüğü İltisak Hatları Üzerinde Çalışmalarını Sürdürüyor :TCDD Afyonkarahisar 7. Bölge Müdürü Adem Sivri ve beraberindeki heyet, yapımı planlanan iltisak hatları projeleri kapsamında Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi yönetimi ile görüşme gerçekleştirdi.

TCDD’de yeniden yapılanma sonrası demiryolu taşımacılığının artırılması konusunda çalışmalar hızlı bir şekilde devam ediyor. Bu çalışmalar kapsamında TCDD Afyonkarahisar 7. Bölge Müdürlüğü iltisak hattı projelerini gündemde tutmaya ve sektörün önde gelenleri ile görüşemler yapmaya devam ediyor.

TCDD 7. Bölge Müdürü Adem SİVRİ, Moderizasyon Servis Müdürü Yusuf TETİK ve TCDD Taşımacılık A.Ş Koordinatör Müdürü Murat SELET yapımı planlanan iltisak hatları projesi kapsamında Afyonkarahisar OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir YEŞİLAY, OSB Bölge Müdürü Ali Ulvi AKOSMANOĞLU,İsçehisar OSB Müdürü Muhammed BACAKSIZ ve Mermerciler Dernek Başkanı Metin MERCAN ile görüşmede bulundular.

Görüşmelerde iltisak hattı projeleri gözden geçirildi ve görüş alışverişinde bulunuldu.

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.