Demiryolundaki arızadan dolayı, yolcular otobüsle taşındı

Demiryolundaki arızadan dolayı, yolcular otobüsle taşındı :Torbalı Selçuk istasyonları arası demiryolunda meydana gelen arızadan dolayı tren yolcuları otobüslerle taşındı.


Edinilen bilgiye göre, Selçuk Torbalı istasyonları arası demiryolunda meydana gelen arızadan dolayı Denizli’den ve Nazilli’den İzmir’e giden trenler seferlerini Selçuk istasyonuna kadar yaptı. İzmir’den Denizli yönüne giden trenler ise seferlerini Torbalı’ya kadar yaptı.

Denizli’den İzmir’e 17.30’da hareket 32262 sefer nolu, Nazilli’den 17.33’de hareket eden 32264 sefer nolu trenler, demiryolunda meydana gelen arıza nedeniyle seferlerini Selçuk istasyonuna kadar yaptı.

İzmir’den Denizli’ye hareket eden trenler ise seferlerini Torbalı’ya kadar yaptı.

Selçuk istasyonuna gelen 32262 ve 32264 sefer nolu trenlerin yolcuları TCDD tarafından tahsis edilen otobüslerle Torbalı istasyonuna aktarıldı.

İzmir’den hareket eden trenlerin yolcuları Torbalı’ya kadar trenler ile getirildikten sonra yine otobüslerle Selçuk istasyonuna aktarıldı.

Denizli ve Nazilli’den Selçuk’a gelen 32262 ve 32264 sefer nolu trenler birleştirilerek Torbalı’dan karayolu ile gelen yolcuları alıp Denizli istikametine hareket etti.

Basmane Gar’dan 19.25 hareket eden 32351 sefer nolu İzmir – Söke treninin seferinin iptal edildiği öğrenildi.


İlk yorum yapan olun

Yorumlar