İsa Apaydın’dan TÜVASAŞ Genel Müdürüne Hayırlı Olsun Ziyareti

İsa Apaydın’dan TÜVASAŞ Genel Müdürüne Hayırlı Olsun Ziyareti :TCDD Genel Müdürü İsa Apaydın, TÜVASAŞ Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanlığına atanan Prof. Dr. İlhan Kocaarslan’a 16 Mayıs 2017 Salı günü, hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


TCDD Genel Müdür Yardımcısı Murat Kavak ve İnsan Kaynakları Dairesi Başkanı Korkmaz Koçer’in de eşlik ettiği ziyarette Kocaarslan’a yeni görevinde başarılar dileyen Apaydın, 1951 yılında kurulan TÜVASAŞ’ın Sakarya ili ve demiryolu sektörü içerisinde önemli bir yeri olduğunu belirterek, ” Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanlığına atanan Hocamız Prof.Dr. İlhan Kocaarslan’a yeni görevinde başarılar dilerim. Milli dizel tren seti ve elektrikli tren seti ile ilgili çalışmaların hız kesmeden devam etmesi yerli ve milli demiryolu sektörünün gelişimi için büyük önem arz ediyor. Bu anlamda, TCDD olarak TÜVASAŞ’ın yürüttüğü bütün projelerde her türlü desteği vermeye devam edeceğiz.”dedi.

TÜVASAŞ Genel Müdürü Kocaarslan’da konuşmasında, TCDD yönetiminin desteklerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “TÜVASAŞ TCDD ailesi içerisinde yer almaktadır. Ziyaretinizden dolayı katılan herkese çok teşekkür ederim.” dedi.sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar