Kanal İstanbul deniz güvenliğini üst seviyeye çıkartacakKanal İstanbul deniz güvenliğini üst seviyeye çıkartacak :Kanal İstanbul’un proje hazırlıkları bitmek üzere! Bölgede emlak fiyatlarının tavan olması beklendiği gibi bölgeden geçecek gemilerden alınan ücretler İstanbul’un mega bir şehir haline gelmesini sağlayacak.

Ülkemizin boğazlarına giriş sırasında son zamanlarda yaşadığımız tehdilerin ve aksi durumların ardından Kanal İstanbul projesi bir çok vatandaş tarafından çok büyük bir destek görmektedir. Silivri’den başlayacak olan bu proje İstanbul’un değerine değer katacak.Bununla birlikte İstanbul boğazından geçecek bütün gemiler artık ülkemize para ödeyecekler. Kanal İstanbul gelecek yılın ilk çeyreği başlayacak ve ne zaman biteceği henüz belli değil! Eğer sizde Silivri,Çatalca ve yakın bölgelerde oturuyorsanız topraklarınız çok değerli bir hal almaya başladı.

İSTANBUL’UN EMLAK PİYASASI BURAYA ÇEKİLİYOR
Kanal İstanbul ile birlikte emlak fiyatlarının tavan yapması bekleniyor. Kanal çevresinde olacak bütün arsa ve dairelerin fiyatlarında çok büyük bir artış bekleniyor. Ekonomi alanında da iyileştirmelerin yapılacağı bu muhteşem detaylar artık çok daha muhteşem bir şekilde artmaya başlayacak. Emlakçılar bu bölgelere akın etmeye başladılar. Reis-i Cumhur Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla inşaat başlayacak ve kısa sürede son bulacak.

Kanal İstanbul’un proje hazırlıkları bitmek üzere ve çok yakında temelin atılması bekleniyor. Ayrıca emlak fiyatlarıyla birlikte bölgede yerleşim çoğalacak. Eğer sizde bu gibi detayları merak ediyorsanız sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Kaynak : www.haber-sanliurfa.com

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.