TCDD Taşımacılık AŞ Genel Müdürü Kurt’un Ramazan Bayramı Mesajı

TCDD Taşımacılık AŞ Genel Müdürü Kurt’un Ramazan Bayramı Mesajı :Hepimizi insan kılan, dünyamızı güzelleştiren en önemli özelliklerden birisi, maneviyatımızın zenginliğidir.

Dini bayramlarımız, dayanışma, paylaşma, sevgi ve saygı duygularımızı besleyen, birlik ve dirliğimizi pekiştiren, manevi dünyamızı arındıran, güçlenmesini sağlayan müstesna günlerdir.

Bayramlarda, sevdiklerimizle beraber olmak ise en büyük mutluluk kaynağımızdır.

TCDD Taşımacılık AŞ olarak, Ramazan Bayramında yolcularımızı sevdiklerine kavuşturmak, bayram sevincini en iyi şekilde yaşamalarını sağlamak üzere, yüksek hızlı, konvansiyonel ve Marmaray’da en iyi hizmeti vermek için tedbirlerimizi aldık.

TCDD Taşımacılık ailesi olarak, bayramda artan yolcu talebi dikkate alındığında günde yaklaşık 300 bin yolcumuzu YHT ve diğer trenlerimizde sevdiklerine kavuşturmak için çalışıyor olacağız.

Şirketimiz adına, Ramazan Bayramı’nızı en içten duygularla kutluyor, ülkemize, İslam âlemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyor, en derin saygılarımı sunuyor, seyahatlerinizde treni tercih ettiğiniz için teşekkür ediyorum.

Veysi KURT
TCDD Taşımacılık AŞ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü

Demiryolu Haberleri Ara

İlk yorum yapan olun

Yorumlar