Kayseri Ulaşım A.ş.’den Öğrenciler İçin 5 Noktada Kart İşlemiKayseri Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş. öğrencilerin indirimli kartlarını kolayca alabilmeleri ve mevcut kartların vizelerini yaptırmaları için altı ayrı noktada işlem yapıyor. Erciyes Üniversitesi içerisinde bulunan iki ayrı gişede kart işlemleri birkaç dakikada gerçekleştiriliyor.

Erciyes Üniversitesi’ne yeni başlayan öğrencilerin kolayca kartlarını alması ve kartı olan öğrencilerin de vizeleri yaptırmaları için Ulaşım A.Ş.’nin üniversite içinde iki adet Kart 38 gişesi hizmet veriyor. Gişeler, Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı içerisinde faaliyet gösteriyor. Gişelerde yeni kayıt yaptıran öğrencilere kartları anında verilebiliyor. Vizesi biten öğrenciler için de vize işlemleri birkaç dakika içinde gerçekleştiriliyor. Öğrenciler nüfus cüzdanı ve bir adet fotoğrafla başvurdukları takdirde kartlarını teslim alabiliyor. Erciyes Üniversitesi içerisindeki gişe noktası Kasım Ayı sonunda kadar hizmet verecek.

Öte yandan, Kart38 işlem merkezinde, kişiselleştirme hizmeti veren 6 adet gişe bulunuyor. Bu gişelerden toplu ulaşımda kullanılan öğrenci, öğretmen, 65 yaş serbest, engelli, engelli refakatçi, Kaybis öğrenci, Kaybis tam, öğrenci abonman, tam abonman, basın kartı ve diğer kamu kartları gibi tüm kişisel kartlarla ilgili işlem yapılıyor.

Şehir merkezinde bulunan Kaleönü, Medrese ve Park gişelerinde de kart üretimi ve vize yenileme işlemi gerçekleştirilebiliyor. Bu gişelerde abonman tam ve abonman öğrenci kart üretimi de yapılıyor.

Reklamlar

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 22/04/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Sal 23
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cum 26
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cts 27
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 28
Bugün Etkinlik Bulunamadı

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.