Arnavutluk İle Ticarette Çözüm Ortağınız Mersin Frigoarnavutluk ile ticarette cozum ortaginiz mersin frigo
arnavutluk ile ticarette cozum ortaginiz mersin frigo

Ülkemizin son yıllarda bir çok alanda yükselme ve gelişme sağlaması dünya ülkelerinin de dikkatini cezbetmektedir. Buna bağlı olarak önemli bir cazibe merkezi haline gelmiş olan Türkiye, özellikle ihracatta yapmış olduğu sıçramalar ile rekor seviyelerde veriler elde etmeye başlamıştır. Dış ticaret anlamında dünya ülkelerinin neredeyse tamamı ile iş birliği içerisinde bulunmakta olan ülkemiz özellikle Arnavutluk ile de ihracat ve ithalat alışverişlerinde bulunmaktadır.

Arnavutluk ile ticaretimiz genellikle karayolu nakliyesi ile sürmekte olup bu ülkeye çalışmalar yapan bir takım nakliye kuruluşları ön plana çıkmaktadır. Bu firmalar arasında özellikle yaptığı farklı çalışmalar ile dikkatleri üzerine toplayan firma Mersin Frigo Lojistik, ihracat ve ithalat taşımacılığı alanında Arnavutluk nakliye firmaları arasında farklı bir noktada konumlanmış bulunmaktadır.

Arnavutluk karayolu komple tır taşımacılığı ile seferlerine uzun yıllar önce başlamış bulunan Mersin Frigo Lojistik, zaman içerisinde artan farklı taşıma taleplerini de değerlendirmeye alarak haftanın belirli günlerinde İstanbul depolarından hareketle Arnavutluk’un başta başkent Tiran olmak üzere tüm illerine düzenli parsiyel nakliye hizmetleri de sunmaktadır. Parsiyel taşımacılığında Arnavutluk teslimatlarını gümrük noktaları veya adrese teslim şeklinde yapabilen Mersin Frigo Lojistik, aynı zamanda yurt dışı gümrükleme hizmetleri de vermektedir.

Kaliteli hizmeti uygun fiyata taşıma prensibinden ödün vermeden lojistik çalışmalarını sürdüren Mersin Frigo, Arnavutluk’a gabari dışı ağır nakliyat, konteyner nakliyesi, frigo dorse tır taşımacılığı, kamyon nakliyesi ve açık kasa tır nakliyesi gibi alanlarda da düzenli hizmetler sunmaktadır. Ülkemizin üretim yapılan tüm bölgelerinden ihracat içerikli yükler ile transit kapsamında bulunan üçüncü ülke menşeili yüklerin nakliyesini araç filosunda bulunan yerli ve yabancı plakalı tırlar ile gerçekleştirmekte, taşımakta olduğu tüm yük gruplarını tır karnesi ve cmr sigortası güvencesinde güvenli olarak teslim etmektedir.

Kurulduğu ilk günden bu yana sektörde ki çalışmalarını sürekli güncelleyerek, özellikle son teknolojileri yakından takip edip sektörde hayata geçirerek başarı çıtasını sürekli olarak yükseltmekte olan Mersin Frigo Lojistik, kurumsal bir kuruluş olma hedefiyle çıktığı yolda Arnavutluk nakliye hattında oldukça önemli başarılı proje işlere imza atmış, atmaya devam etmektedir.

Haber kaynağı: Mersin Frigo

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.