BursaRay’a Bisikletle Binme Saatleri Güncellendibursaraya bisikletle binme saatleri guncellendi
bursaraya bisikletle binme saatleri guncellendi

Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı BURULAŞ, bisiklet kullanımının da yaygınlaştırılması amacıyla BursaRay’a bisikletle binme saatleri güncellendi.

Yapılan güncellemeyle birlikte normal bisikletle kalabalık saatlerdeki (Hafta içi 07:00 – 09:30, 16:30 – 19:30 saatleri arası) kısıtlı süre 5.5 saatten 4 saate inerken, katlanır bisikletler içinse saat sınırlaması olmaksızın giriş yapılmaya devam edilecek.

BURULAŞ’dan yapılan açıklamada “1. Hafta içi 07:00 – 09:00 saatleri arası ve 17:00 – 19:00 saatleri arası hariç, diğer saatlerde BİSİKLETLE giriş yapabilirsiniz. 2. Cumartesi ve Pazar günleri saat sınırlaması olmadan BİSİKLETLE giriş yapabilirsiniz. 3. Katlanabilir bisikletler, katlandıktan sonra, saat sınırlaması olmadan giriş yapabilir. 4. Okulların kapalı olduğu resmi tatiller, sömestr tatili ve yaz aylarında hafta içi de dahil olmak üzere saat sınırlaması olmadan BİSİKLETLE giriş yapabilirsiniz. 5. Bir araçta sadece bir bisikletin olmasına izin verilmektedir. 6. T1 ve T3 tramvay araçlarına bisikletle binilemez. ” denildi.

 

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.