TCDD Taşımacılık 353 Kamu İşçisi Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

tcdd tasimacilik 353 kamu iscisi alimi basvuru sonuclari aciklandi
tcdd tasimacilik 353 kamu iscisi alimi basvuru sonuclari aciklandi

TCDD Taşımacılık A.Ş. tarafından alınacak 353 işçi alımı için başvuru nihai listeleri belli oldu. İŞKUR tarafından başvuruların alınmasından sonra personel alımı nihai listeleri de belli oldu.


TCDD Taşımacılık A.Ş.’ye 353 kamu personeli işçi alımları kapsamında İŞKUR nihai liste ve evrak teslim duyurusu yayımlandı. TCDD Taşımacılık A.Ş.  için alınacak 353 işçi için 27-31 Aralık 2018 tarihlerinde İŞKUR’da yayınlanan ilan sonucu nihai listelere ve belgelere dair detayları My Memur haber hazırladı.

Nihai listede yer alan adaylar aşağıdaki belgeleri 25 Ocak tarihinden önce ŞAHSEN veya POSTA ile gönderebilirler.

Evrak teslimi için son teslim tarihi 25 Ocak 2019 olduğundan, bu tarihten sonra gelecek evraklar için işlem yapılmayacaktır. Evrakların postaya geç verilmesi veya postada gecikme olması tamamen adayın sorumluluğundadır.

İstenen belgelere dair detaylar; Başvuru Formu, Nüfus Cüzdan Fotokopisi, Öğrenim Belgesi, Adli Sicil Kaydı, Askerlik Durum Belgesi, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu, İş Talep Bilgi Formu, Tren Makinisti Olarak Başvuran Adaylardan  “Tren Makinisti (Seviye 4)” Mesleki Yeterlilik Belgesi (11UY0035-4) istenecektir.

Kaynakçı Olarak Başvuran Adaylardan “Çelik Kaynakçısı (Seviye 3) Mesleki Yeterlilik Belgesi (11UY0010–3)” veya “12UY0053–3 Otomotiv Sac ve Gövde Kaynakçısı  (Seviye 3) belgesi” istenecektir. Öncelikli olarak başvuran adaylar için öncelik belgesi, KPSS Sonuç Belgesi istenmektedir.

TCDD Taşımacılık A.Ş. 353 işçi alımı için evrakların en geç 25 Ocak 2019 tarihinde ulaşması gerekmektedir. Evrak teslim süresi sonunda evraklar incelenecek ve evrakları kabul edilen ve edilmeyen adaylar ilan edilecektir.

Evrak teslim sonuçlarına itiraz süresi ilan süresinden itibaren bir hafta olarak açıklandı. Sözlü sınav 25 Mart 2019-19 Nisan 2019 tarihleri arasında yapılacaktır.

Nihai Listeyi görmek için TIKLAYINIZ. TCDD işçi alımı nihai liste duyurusu için TIKLAYINIZ.

Kaynak :Mymemurİlk yorum yapan olun

Yorumlar