TCDD Taşımacılık A.Ş’ye Alınacak 353 İşçi İçin Nihai Listeler Açıklandı

tcdd tasimacilik a sye alinacak 353 isci icin nihai listeler aciklandi
tcdd tasimacilik a sye alinacak 353 isci icin nihai listeler aciklandi

TCDD Taşımacılık A.Ş’ye alınacak 353 işçi için 27-31 Aralık 2018 tarihlerinde İŞKUR’da yayınlanan ilanın sonucu nihai listeler belirlendi.


Nihai Listeyi görmek için tıklayınız

Nihai listede yer alan adaylar aşağıdaki belgeleri 25 Ocak tarihinden önce ŞAHSEN veya POSTA ile (Posta ile evraklarını gönderecek adaylar mutlaka aynı evrakları isciistihdam@tcddtasimacilik.gov.tr adresine mail atacaklardır.) gönderebilirler.

POSTA YOLUYLA EVRAK TESLİM EDECEK ADAYAR İÇİN ÖNEMLİ NOT:

1) Evrak teslimi için son teslim tarihi 25 Ocak 2019 olduğundan, bu tarihten sonra gelecek evraklar için işlem yapılmayacaktır. evrakların postaya geç verilmesi, veya postada gecikme olması tamamen adayın sorumluluğundadır.

2) Adayların adresi doğru yazmaları evrakların teslimi açısından önemlidir. Adres olarak TCDD TAŞIMACILIK AŞGenel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı2050 No’lu ODA Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA yazılacaktır.

3) Posta ile evraklarını gönderecek adaylar mutlaka aynı evrakları isciistihdam@tcddtasimacilik.gov.tr adresine mail atacaklardır. Mail’in konu kısmına adayın adı soyadı, başvuru yaptığı işyeri ve unvanı yazılacaktır.(ÖR. Ahmet TÜY Ankara Demiryol Fabrikası Makina Montaj işçisi)

4) Adayların postaya verdiği evraklarının takibi amacıyla İadeli Tahhütlü olarak, APS ile veya Kargoyla göndermesi kendi yararlarına olacaktır.

İSTENEN BELGELER:

1) Başvuru Formu İmzalı olacak (Bilgisayarla doldurulacak) formu indirmek için tıklayınız

2) Nüfus Cüzdan Fotokopisi

3) Öğrenim Belgesi (Belgenin fotokopisi)

4) Adli Sicil Kaydı (turkiye.gov.tr veya savcılıklardan alınabilir)

5) Askerlik Durum Belgesi (turkiye.gov.tr veya Askerlik Şubelerinden alınabilir)

6) Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (Bilgisayarla doldurulacaktır. İmzalı ve fotoğraflı olacak, kaşe veya damga olmayacaktır.) formu indirmek için tıklayınız.

7) İş Talep Bilgi Formu (Bilgisayarla doldurulacak ve fotoğraflı ve imzalı olacak) formu indirmek için tıklayınız.

8)Tren Makinisti Olarak Başvuran Adaylardan “Tren Makinisti (Seviye 4)” Mesleki Yeterlilik Belgesi (11UY0035-4) istenecektir.

9)Kaynakçı Olarak Başvuran Adaylardan “Çelik Kaynakçısı (Seviye 3) Mesleki Yeterlilik Belgesi (11UY0010–3)” veya “12UY0053–3 Otomotiv Sac ve Gövde Kaynakçısı (Seviye 3) belgesi” istenecektir.

10) Öncelikli olarak başvuran adaylar için öncelik belgesi

Evraklar en geç 25 Ocak 2019 tarihinde elimizde olacak şekilde gönderilecek, ek süre verilmeyecektir. Evrak teslim süresi sonunda evraklar incelenecek ve sitemizden, evrakları kabul edilen ve edilmeyen adaylar ilan edilecektir. Sözlü sınav 25.03.2019-19.04.2019 tarihleri arasında yapılacaktır.

Evrak teslim sonuçlarına itiraz süresi ilan süresinden itibaren bir haftadır.


sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

İlgili Yazılar ve Reklamlar