Eski Garaj’da Araç Parklanması Başladıeski garajda arac parklanmasi basladi
eski garajda arac parklanmasi basladi

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Eski Garaj alanında çalışmaları başlatılan bin 500 araçlık otopark düzenlemesinde sona yaklaşılırken bir yandan da araç parkları start aldı. Vatandaşlar, araçlarını 24 saat ücretsiz olarak park edebilecekler.

Manisa Büyükşehir Belediyesinin şehrin otopark ihtiyacına cevap vermek amacıyla alanın açık otopark ve pazaryeri olması için çalışma başlattığı Eski Garaj’da, Manisalılar tamamlanan noktaları kullanmaya başladı. Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü de, bin 500 araçlık otopark alanında incelemelerde bulundu. Vatandaşların otopark alanını 24 saat ücretsiz olarak kullandıklarını belirten Güzgülü, araç sirkülasyonun sağlanması için 24 saatten sonra ücretlendirmenin başladığını belirtti.

Çalışmalar Devam Ediyor
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Eski Garaj alanında düzenleme çalışmalarını sürdürüyor. Vatandaşlar, hizmete açılan ve parklanma işaretlerinin olduğu alanda araçlarını park ederken diğer yandan da çalışmalar devam ediyor. Çalışmaların yakın zamanda tamamlanacağı ve Eski Garaj alanının tam kapasiteli olarak hizmet vermeye başlayacağı bildirildi.

Reklamlar

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 22/04/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Sal 23
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cum 26
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cts 27
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 28
Bugün Etkinlik Bulunamadı

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.