YOLDER Yönetimi TCDD Genel Müdürü Ali İhsan Uygun’u Ziyaret Etti

yolder yonetimi tcdd genel muduru ali ihsan uygunu ziyaret etti
yolder yonetimi tcdd genel muduru ali ihsan uygunu ziyaret etti

TCDD Genel Müdürlüğü’nde yaşanan görev değişimlerinin ardından Ankara’ya kapsamlı bir ziyaret gerçekleştiren YOLDER Yönetim Kurulu Başkanı Şakir Kaya ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Suat, TCDD Genel Müdürü Ali İhsan Uygun, Bakım Dairesi Başkanı Ersoy Ankara, Başkan Yardımcısı Uğur Açıkgöz, İnsan Kaynakları Dairesi Başkanı Mustafa Gediz, Atama Şube Müdürü Ergünay Meşe ve Bakım Dairesi İnsan Kaynakları Müdürü Menduh Türk ile bir araya geldi.

Yoğun programına rağmen YOLDER’e geniş zaman ayıran TCDD Genel Müdürü Ali İhsan Uygun’u makamında ziyaret eden YOLDER Yönetimi, görüşmeden memnun ayrıldı. Hat Bakım Onarım Memuru, Yol ve EST Sürveyanları ve Şefleri, mühendis unvanında görev yapan üyeler ile tekniker ve teknisyen üyelerin sorun ve beklentilerinin aktarıldığı ziyarette Genel Müdür Uygun’un Bakım Dairesi’nden gelen bir yönetici olarak YOLDER’e desteğini esirgemeyeceğini belirtmesi büyük memnuniyetle karşılandı.

YOLDER Yönetim Kurulu, Genel Müdür Uygun’un ardından TCDD Bakım Dairesi Başkanı Sayın Ersoy Ankara ile de verimli bir görüşme gerçekleştirdi. Bakım Dairesi ile ilgili, tüm çalışanların beklentilerine cevap verecek hedeflerini YOLDER ile paylaşan Başkan Ankara, personel sorunlarının YOLDER aracılığı ile kendilerine ulaştırılmasını beklendiğini, bu nedenle YOLDER’in bu süreçte aktif görev almasını istediğini belirtti.

TCDD Bakım Dairesi Başkan Yardımcısı Uğur Açıkgöz ile de bir araya gelen YOLDER Yönetimi, EST Şefliklerinin sorunları hakkında verimli bir görüşme gerçekleştirdi.

YOL SÜRVEYANLIĞI İÇİN GÖREVDE YÜKSELME SINAVI AÇILACAK
YOLDER Yönetim Kurulu Başkanı Şakir Kaya ve Başkan Yardımcısı Suat Ocak, TCDD İnsan Kaynakları Daire Başkanı Mustafa Gediz’i de makamında ziyaret etti. Görevde Yükselme sınavının Ekim ayında açılmasının planlandığını belirten Gediz, YOLDER’in talebini karşılayacak düzeyde hat bakım onarım memurunun yol sürveyanı olmasının önünü açacaklarını söyledi. Gediz, YOLDER’in takipçisi olduğu diğer konularda da desteklerini esirmeyeceğini belirtti.

İnsan Kaynakları Dairesi’ne gerçekleştirilen ziyarette Atama Şube Müdürü Sayın Ergünay Meşe ve Bakım Dairesi İnsan Kaynakları Müdürü Menduh Türk ile de personel sorunları ve beklentileri üzerine kapsamlı görüşmeler gerçekleştirildi.

Benzer Demiryolu Haberleri

Benzer Hızlı Tren Haberleri

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.